Data publikacji: 10 czerwca 2015
Data aktualizacji: 14 grudnia 2019

Adrenalina – jest określana jako hormon 3 x f (z ang. fright, fight and flight), czyli hormon strachu, walki i ucieczki.

W tym wszystkim najpiękniejsze jest to, że gdy raz zobaczysz jak wielki możesz być zaczniesz się zastanawiać co jeszcze możesz zrobić a czego wcześniej nie spróbowałeś. Nigdy nie brałem narkotyków ale adrenalina jest narkotykiem organizmu.

Gdy przełamiesz się i pierwszy raz podejdziesz do dziewczyny kolejne zamki puszczają od razu, myślisz – skoro podszedłem do tej to co mi szkodzi jak podejdę jeszcze do tamtej a potem tamtej. I po prostu to czynisz. Wtedy spożywasz najpiękniejszy narkotyk świata – Adrenalinę, suprareninę a w terminologii amerykańskiej epinefrynę. To prędzej czy później do Ciebie wróci. Nawet jak zaszyjesz się w domu na miesiąc i będziesz grał na komputerze pewnego dnia umysł odezwie się do Ciebie po ten zastrzyk adrenaliny i znowu to zrobisz. Z tej drogi nie ma już powrotu co najciekawsze na tej drodze spotkasz też niewiele (tak dobrze przeczytałeś – niewiele) trupów, po ludziach którym nie udało się zajść dalej. Dlaczego niewiele? Gdyż ścieżką łamania własnych barier, rozwoju – podąża naprawdę mały odsetek ludzi. Jednak gdy będziesz kiedyś na końcu tej drogi i śmierć będzie pukać ostrzem kosy do twych drzwi zaufaj mi, że umrzesz z uśmiechem na twarzy, jako spełniony człowiek.

Pozostaje jedynie pytanie… czy chcesz iść tą drogą?

PS.Wstępy są najgorsze :C

Jes­tem nar­ko­manem przy­wiąza­nym do krzesła z adrenaliną,
Prze­de mną leżysz Ty w pos­ta­ci wor­ka z amfetaminą…