Temat pierwszej randki z internetu, Tindera i aplikacji randkowych powraca jak bumerang. Wiele osób zadaje pytania odnośnie Tindera via mail, więc czas odświeżyć temat.

Tinder, brak par – co robić?

brak par na tinderze

Brak par na tinderze? Zastanawiasz się dlaczego? Cóż powodów takiego stanu rzeczy może być kilka. Jeśli dopiero założyłeś konto w aplikacji i próbujesz coś zdziałać, to powinieneś uzbroić się w cierpliwość. Daj algorytmowi trochę czasu, aby twój profil wypłynął na powierzchnię. Jeżeli jednak po tygodniu twój profil wciąż świeci pustkami, to oznacza, że musisz robić coś źle. Jest również brutalniejsza wersja, ale o tym porozmawiamy za chwilę. Najczęstsze powodu braku par na tinderze, są następujące.

1. Słabe zdjęcia

Jeśli posiadasz słabej jakości zdjęcia, które są wykonane na kolanie, to nie dziw się, że nie masz par. Na takie zdjęcia mogą sobie pozwolić dziewczyny. Tam nawet zdjęcie gdzie nie widać twarzy danej kobiety, bo używa np. lampy błyskowej w lustrze – jest hajpowane i lajkowane jakby to była Megan Fox. Jeśli jesteś mężczyzną, musisz poważnie zadbać o swoje zdjęcia, bo nikt ci tego punktu nie wybaczy.

tinder

słaby pomysł 😛

Odpadają wszelkiego rodzaju zdjęcia wykonane w lustrze, czy selfie z ręki. Najlepiej gdyby zdjęcia były wykonane dobrym aparatem, gdzieś w plenerze, przy naturalnym świetle. Dobrze sprawdzi się też zdjęcie z wakacji w jakimś ciekawym kraju. Zdjęcia wykonywane w domu samowyzwalaczem raczej nigdy nie wychodzą dobrze. Pamiętaj, że zdjęcia to podstawa, jeśli chcesz mieć jakiekolwiek pary.

Jakie zdjęcia dodać na tindera?

Wiele osób uważa, że lepsze aplikacje randkowe, gdzie można kogoś poznać to: Erodate, Flirt lub eDarling. Te aplikacje charakteryzują się przewagą kobiet i podobno “łatwiej” jest doprowadzić do spotkania. Zawsze dobrze działać na więcej niż jednym portalu, aby zwiększyć swoje szanse.

ERODATE – SZYBKI SEKS

FLIRT- GORĄCE KOBIETY

2. Jesteś nieatrakcyjny

Brutalne, ale to też może być jeden z powodów. Pamiętaj, że na Tinderze, nikogo nie obchodzi twoje wnętrze. To typowa aplikacja randkowa, taki supermarket. Wchodzisz, rozglądasz się za towarem na półkach i potem sprawdzasz, na który będzie cię stać (It’s a match!). Reszta nie ma większego znaczenia.

Pracować nad swoim wyglądem możesz i nawet powinieneś to zrobić. Wygląd nie jest w życiu najważniejszy, ale często się przydaje. Dlatego lepiej chodzić na siłownię, niż nie chodzić. Lepiej ciąć się u dobrego Barbera, niż u pani Zosi za dychę. Lepiej znać się na modzie, niż się nie znać.

tinder brak par

To wbrew pozorom nie jest takie trudne, a korzyści, które można z tego czerpać są naprawdę spore. Eksperymenty przeprowadzane na Tinderze mówią same za siebie – kobiety są tam bardziej wybredne niż mężczyźni. Człowiek po prostu przewijając zdjęcia myśli, że ma w rękach władzę i ogromny wybór. Jeśli chciałbyś zobaczyć przeczytać więcej na ten temat, a twoim celem jest umawianie się z pięknymi kobietami, przeczytaj mój poradnik na temat Tindera. To ponad 100 stron informacji, sekretnych porad i zdjęć rozmów. Po zastosowaniu rad w życie i przejrzeniu przykładów podniesiesz swoją skuteczność nawet o 80%.

3. Przewijasz wszystko w lewo

Jeśli za bardzo wybrzydzasz na Tinderze, to o ile nie jesteś modelem, nie masz co liczyć na jakiekolwiek pary. Korzystając z takiej aplikacji powinieneś raczej ograniczyć liczbę odrzucanych profili i przewijać częściej w prawo. W innym przypadku nie masz co liczyć, że jakieś kobiety 10/10 będą z wielką ochotą prowadzić z tobą konwersację, a potem pójdą na kawę. Poza tym jeśli nie wiesz co napisać na Tinderze, to również masz problem. Samo “hej co tam” to zdecydowanie za mało.

4. Twój profil komunikuje – jestem samotnym desperatem

Często zdarza się, że mężczyzna całym swoim profilem wręcz komunikuje kobiecie, że szuka jakiejkolwiek panny, aby tylko coś ustrzelić, bo ma dość bycia singlem. To bardzo odstrasza kobiety.

Możesz to sugerować kilkoma rzeczami, takimi jak na przykład:

  • opis profilu, który stawia cię w świetle desperata
  • zdjęcia, które robisz sobie sam – komunikujesz tym, że nie masz znajomych
  • wyglądasz jak typowy Janusz – za długie ubrania, zdjęcie pod ścianą w pokoju przy świetle z żarówki, w dodatku robione od dołu – to nie może się udać

Zainteresuj się tym jaki opis na tindera dodać, aby przyciągnąć zainteresowanie kobiet.

Reasumując na aplikacji pokroju Tindera, musisz pokazać się z jak najlepszej strony. To trochę tak jak z marketingiem – musisz umieć się sprzedać. Jeśli zrobisz wszystko na odwal się, to otrzymasz wprost proporcjonalne wyniki. Zawsze najlepiej trochę się pomęczyć na początku, a potem czerpać z czegoś korzyści, niż próbować ciągle jechać na farcie. 

 Obserwuj mnie na Instagramie
 Subskrybuj mój kanał na YouTube
 Dołącz do naszej grupy na FB


SPRAWDŹ MÓJ MĘSKI KANAŁ NA YOUTUBE!

MODA MĘSKA – WŁOSY – PEWNOŚĆ SIEBIE

SUBSKRYBUJ

Sklep z kosmetykami do włosów męskich

Maseczki Wielorazowe