Data publikacji: 8 lutego 2018
Data aktualizacji: 6 lutego 2024

Twoje zdjęcia na Tinderze stanowią najważniejszy element całej układanki. Jeśli nie masz poprawnie dobranych zdjęć, to nic nie pomoże ci w zdobyciu par z ładnymi kobietami. Przygotowałem więc mały poradnik odnośnie dobierania zdjęć na Tindera i mam nadzieję, że po tej lekturze rozwiane zostaną twoje wszelkie wątpliwości. Jeśli czytasz mojego bloga, to wiesz już, że opis na tindera ma znaczenie (niewielkie, ale ma). Teraz skoro już tu trafiłeś, to pewnie jesteś ciekawy jakie zdjęcia na Tindera będą najlepsze. Przejdźmy więc do sedna.

Zdjęcia na portal randkowy – film

YouTube video

SUBSKRYBUJ KANAŁ

Jakie zdjęcia na Tindera powinien wybrać facet?

Wiesz, jaka jest różnica pomiędzy kobietami a mężczyznami? Kobiety zdecydowanie częściej mają wyrobiony gust estetyczny. Dzieje się tak, dlatego że mają tak po prostu biologicznie a my nie oraz zdecydowanie częściej ten gust wyrabiają poprzez otoczenie. Mężczyźni w szkole czy pracy, jeśli nie ma wśród nich żadnej kobiety, nie zwracają często większej uwagi na wygląd. Mają to wszystko głęboko w poważaniu. Kobiety wręcz przeciwnie. Chcą się pokazać nie tylko przed mężczyznami, ale również przed kobietami.

-> Jeśli nie wiesz jak założyć konto na Tinderze, przeczytaj najpierw podstawy.

Tak samo jest na Tinderze przy wyborze zdjęć. Kobiety potrafią określić, gdzie dobrze wyglądają, a gdzie wypadły słabo. Robią czasami kilkaset zdjęć, z czego wybierają jedno, na którym wyszły najlepiej. A jak robią mężczyźni? Cóż, stają pod światłem żarówki, wyciągają Iphone’a czy inny wynalazek technologiczny, włączają aparat przedni i robią „pstryk”. Potem benc wchodzą na Tindera, wrzucają na profil i po sprawie.

No właśnie, a to bardzo zły pomysł.

Wiele osób uważa, że lepsze aplikacje randkowe, gdzie można kogoś poznać to: Erodate, Flirt lub eDarling. Te aplikacje charakteryzują się przewagą kobiet i podobno “łatwiej” jest doprowadzić do spotkania. Zawsze dobrze działać na więcej niż jednym portalu, aby zwiększyć swoje szanse.

ERODATE – SZYBKI SEKS

DATE ZONE – RANKING PORTALI

Jakich zdjęć nie dodawać na Tindera?

Skupmy się na początku na tym, czego w sprawie zdjęć nie robić. Przede wszystkim nie powinno się dodawać zdjęć z „rąsi”. Selfie zostaje wybaczone tylko ładnym dziewczynom. Jeśli jesteś facetem, musisz zrobić inne zdjęcia. Dodatkowo warto pamiętać o tym, że lepiej wychodzą zdjęcia pod światłem naturalnym niż takie w pomieszczeniach przy świetle żarówki.

jakie zdjęcia na tindera
i cyk 1000 par.

Zapomnij również o zdjęciach w okularach przeciwsłonecznych – szczególnie jeśli chodzi o pierwsze zdjęcie. Zdjęcia w okularach są złe. Ponadto jako pierwsze zdjęcie nie możesz ustawić zdjęcia ze znajomymi. Kobieta musi od razu wiedzieć z kim na do czynienia.

Ustalmy jedno. Przeglądając profile na Tinderze kobiety dokonują bardzo szybkiego przeglądu. Duża większość pań nawet nie sprawdza pozostałych zdjęć, tylko daje ci lajka, oceniając zdjęcie nr 1. Tinder to supermarket z partnerami. Podkręcasz swoje szanse do maksimum i to jest dla ciebie najważniejsze.

Czego nie robić w pigułce: 

  • unikaj selfie zarówno w lustrze, jak i z przedniego aparatu,
  • nie rób zdjęć w pomieszczeniach przy sztucznym oświetleniu,
  • na pierwszym zdjęciu pokazujesz siebie, bez okularów przeciwsłonecznych na pół twarzy,
  • zdjęcia ze znajomymi mogą być, ale nie jako pierwsze zdjęcie.

Mniej więcej tyle przeciwwskazań. Lecimy dalej.

Zachęcam do sprawdzenia mojego instagrama. Mam tam dobre zdjęcia – możesz podpatrzeć i sam zrobić podobne lub podejrzeć presety 🙂

Jakie zdjęcia na Tindera dodawać, aby zwiększyć swoje szanse?

Po pierwsze, jeśli chcesz wojować Tindera, to powinieneś już jakoś wyglądać. Jakoś mam na myśli – całkiem dobrze. Możesz mieć zdjęcia najwyższej jakości, ale jeśli nie pracujesz nad wyglądem, to niewiele ci to pomoże. Jeśli od dawna nie byłeś u barbera, nie chodzisz na siłownię i nie masz pojęcia, czym jest dobry styl, polecam przeczytać mój poradnik o Looksmax na temat poprawy atrakcyjności. Po wdrożeniu w życie rad i odrobinie systematyczności na pewno zobaczysz pierwsze efekty. Działanie Tindera jest uzależnione od atrakcyjności twojego profilu. Im lepsze zdjęcia i opis, tym więcej par. To oznacza, że Tinder będzie cię „lubił” i promował profil.

Dobra, załóżmy, że wyglądasz całkiem dobrze. Teraz czas na wykonanie kilku dobrych zdjęć. Pierwsze zdjęcie będzie najważniejsze i na nim skupiasz się najbardziej. Na pierwszym zdjęciu musisz pokazać wszystkie swoje atuty.

Jeśli chcesz lepiej wyjść na zdjęciu zastosuj się do poniższych kroków:

  1. Ustal który profil twojej twarzy jest ładniejszy. Fotografuj się z lepszego profilu.
  2. Aby zachować naturalną pozycję na zdjęciu, oprzyj ciężar ciała na jedną nogę. Stanie w rozkroku bez oparcia ciężaru ciała na jednej z kończyn dolnych, nigdy nie wygląda dobrze na zdjęciach. To bardzo nienaturalna pozycja.
  3. Nie patrz bezpośrednio w obiektyw. Najlepiej spoglądać gdzieś w dal, takie zdjęcia wychodzą najlepiej.
  4. Nie uśmiechaj się jak głupi do sera. Wystarczy lekki uśmiech.

Muskulatura na zdjęciu profilowym?

Jeśli posiadasz ładną muskulaturę, spokojnie możesz pochwalić się nią na pierwszym zdjęciu. Jednak wielu mężczyzn robi błąd. Fotografują klatę używając lampy błyskowej w lustrze i wrzucają to na Tindera. Nigdy tak nie rób, wygląda to komicznie.

Muskulaturę prezentuje się w sposób naturalny.

jakie zdjęcie profilowe tinder

To jeden z przykładów. Nie muszę dodawać, że Peter ma na Tinderze tysiące par? Natomiast zdjęcia takie jak poniżej KATEGORYCZNIE odpadają. Jeśli dodajesz takie fotki, to nie miej potem pretensji do algorytmu Tindera, że masz mało par.

jak zrobić zdjęcie na tindera

Nie ma mi kto zrobić zdjęć na Tindera.

Jeśli borykasz się z takim problemem, to powinieneś przede wszystkim wyjść z domu i poznać kolegów. To nie sarkazm. Tinder raczej tutaj nie pomoże. Aczkolwiek jest jedno rozwiązanie i w tak ekstremalnych warunkach. Nazywa się – samowyzwalacz. Samowyzwalacz możesz ustawić np. na 12 sekund i zdjęcie wykona się automatycznie.

Tylko proszę nie traktować tego jako jedynego rozwiązania. Mam nadzieję, że spacerując po parku, nie spotkam facetów, którzy kładą smartfona na ławce, idą stanąć pod drzewem i czekają, aż zrobi się zdjęcie. Bądźmy poważni. Najlepiej znaleźć kogoś, kto strzeli ci parę fotek.

Wykorzystuj takie momenty jak wakacje, basen – wtedy możesz pokazać muskulaturę i zrobić to w prawidłowy sposób.

Jeśli chciałbyś zobaczyć przykłady jak umawiam się na pierwsze spotkanie na Tinderze, a twoim celem jest spotykanie się z pięknymi kobietami, przeczytaj mój poradnik o tym jak podrywać przez internet. To ponad 100 stron informacji, sekretnych porad i zdjęć rozmów. Po zastosowaniu rad w życie i przejrzeniu przykładów podniesiesz swoją skuteczność nawet o 80%.

Zdjęcie profilowe na Tinderze bez muskulatury

Oczywiście nie musisz dodawać zdjęcia mięśni. Możesz dodać zwykłe zdjęcie, na którym widać twoją twarz w ładnym naturalnym oświetleniu. Pamiętaj, aby dobrze się do tego zdjęcia ubrać. Stwarzaj chociaż pozory, że jesteś facetem z klasą i stylem.

Powyższa fotka jest w odcieniach czerni i bieli. Również możesz korzystać z różnych ciekawych filtrów. Pamiętaj tylko o tym, aby nie przesadzić. Zauważ, że powyższy model nie patrzy w obiektyw i nawet niekoniecznie się uśmiecha. Badania dowodzą, że większym zainteresowaniem kobiet cieszą się mężczyźni, którzy na zdjęciach się nie uśmiechają.

tinder zdjęcia

Powyższe zdjęcia również są w porządku. Uśmiech, plener, ładny styl. Na pewno zostaniesz pozytywnie odebrany.

Jak powinny wyglądać pozostałe zdjęcia?

Tutaj masz większą dowolność. Pierwsze zdjęcie jest absolutnie najważniejsze. Potem możesz pokazać swoje hobby, pasje, zainteresowania. Wrzuć zdjęcie, jak jeździsz na desce zimą, pływasz, skaczesz na bungee lub robisz cokolwiek wartego uwagi. Możesz nawet dodać zdjęcie z psem lub kotem. Pokaż się ze znajomymi. Bądź kreatywny.

tinder jakie zdjęcia
jak zrobić zdjęcie na tindera

Jakie zdjęcia dodać na Tindera – podsumowanie

To by było na tyle. Przekazałem, co chciałem przekazać. Jeśli masz jakieś pytania, pisz w komentarzu. Pamiętaj, że Tinder to aplikacja gdzie wygląd gra pierwsze skrzypce. Jeśli celujesz w atrakcyjne kobiety, to sam musisz nad sobą pracować. W przeciwnym razie możesz stracić sporo czasu i tylko się rozczarować. Zdjęcia to podstawa.

Przeczytaj również inne teksty poradnikowe dotyczące Tindera: