Opis na Tinderze – jaki opis ustawić, aby zainteresować jak najwięcej kobiet? To pytanie zadaje sobie pewnie nie jeden mężczyzna. Czy opis na Tinderze ma w ogóle znaczenie? Według badań przeprowadzanych przez śmiałków, którym w życiu najwidoczniej bardzo się nudzi – ma znaczenie, jednak niewielkie. Przejdźmy do konkretów.

Opis na Tinderze nie jest tak istotny, jak wygląd

To powinno być zrozumiałe, jednak zauważyłem, że niektórzy mają problem z przełknięciem tej pigułki. Niby gdzieś tam z tyłu głowy wiedzą, że to prawda, ale nie chcą tego przyznać. No bo jak to? Wygląd się liczy, ja tego wyglądu nie mam, więc będę zaklinał rzeczywistość. Mój drogi kolego – nad wyglądem trzeba pracować. Jeśli chcesz wymiatać na portalach randkowych musisz wyglądać. Musisz kupić karnet na siłownie, przeczytać moje arty na temat np. diety iifym oraz budowania masy mięśniowej i zacząć działać.

Wiem, że to nie jest łatwe, ponieważ budowanie masy mięśniowej i praca nad wyglądem to nie jest dzień roboty. To praca na długie miesiące. Jednak im szybciej nauczysz się, że w życiu nie ma nic za darmo, tym lepiej. Kto ma wytrwałość – będzie miał co zechce. Warto się tym kierować, takie myślenie bardzo się w życiu opłaca.

PRZECZYTAJ WPIS PODOBNY TEMATYCZNIE: JAK PODERWAĆ DZIEWCZYNĘ NA TINDERZE

Co wpisać w opisie na Tinderze?

Marcus z zagranicznej strony tinderseduction przeprowadził eksperyment. Stworzył fikcyjny profil modela na Tinderze i dodał opis, który sugerował, że nie ma on zamiaru wchodzić w poważne relacje i związki – szuka tutaj zabawy. Zgadnij co się stało? W pary zaczęły dodawać go również kobiety, które miały w opisie coś w stylu “nie szukam przygód, jeśli chcesz się zabawić, to zły adres”. Myślisz, że to miało znaczenie? Nie. Kobiety, które twierdziły, że szukają poważnych związków same inicjowały rozmowy z nim i były chętne na spotkanie, mimo, że jego opis wskazywał iż wielkiej miłości z tego nie będzie.

Kobiety nie myślą tak jak my. Kierują się emocjami i nie potrafią racjonalnie wyjaśnić sobie pociągu do pewnych mężczyzn. Jeśli facet się podoba i wygląda jak model – chcą się z nim spotkać. Nawet jeśli podświadomość podpowiada “ej mała, daj spokój, on cię tylko przeleci i zostawi, zobacz na jego opis!”, emocje biorą górę. Kobieta zawsze sobie wytłumaczy, że ona pewnie jest dla tego gościa wyjątkowa i ją potraktuje inaczej. Potem gdy jednak przekona się na własnej skórze, że była tylko jedną z wielu, nadal będzie sobie tłumaczyć, że to wszytko wina tego faceta, bo ją uwiódł i zostawił – mimo, że od początku dawał znaki “nie jestem kimś do poważnych relacji”.

opis na tinderze

Świetny pomysł na opis, niestety im więcej osób zacznie go stosować, tym bardziej straci na wartości. / źródło: scoopwhoop

Czy to znaczy, że powinienem dodać podobny opis?

To znaczy, że twój opis nie powinien wyglądać tak: “Miły, dobry i przyjazny mężczyzna. Marzę o tym, aby znaleźć tutaj kobietę na całe życie”. Ten opis mimo iż z pozoru wydaje się znakomitym rozwiązaniem, to jest strzałem w kolano. Kobiety nie szukają miłych i przyjaznych mężczyzn, bo na litość boską – to są cechy kobiece. Mężczyzna owszem, może być miły (w pewnym stopniu) i przyjazny (też w pewnym stopniu) – ale nie może się tymi cechami kierować w życiu. U ciebie mają dominować cechy męskie.

Powinieneś zaprezentować się od strony “jestem mężczyzną z jajami”, a nie od strony “jestem białym rycerzem wychowanym przez kobiety”. Opis mówi o tobie to, czego nie mówi twoje zdjęcie. Nie pisz tam elaboratów na pięć strony A4. Krótko i na temat, masz być tajemniczy, a nie wykładać się na tacy. 

Cytaty i wymagania nie sprawdzają się w opisie na Tinderze

Kobiety uwielbiają wrzucać do opisu, głupie cytaty w stylu “jeśli nie wytrzymujesz ze mną kiedy jestem najgorsza, to nie zasługujesz na mnie kiedy jestem najlepsza” – gdybym był administratorem Tindera, to bym normalnie bany dawał za tę głupotę. Jako mężczyzna powinieneś wystrzegać się tego jak ognia.

Twój opis powinien prezentować szkielet twojej osoby w kilku słowach. “Chcę się trochę zabawić. Uwielbiam deskę zimą i czerwone wino. Lubię odważne kobiety, więc jeśli odezwiesz się sama, masz duży plus na starcie ;)”

Opis na tinderze przykład

appamatix.com

Jeśli korzystasz z portali randkowych, możesz skorzystać również z tych, na których jest mniejsza konkurencja. Przykładowo Erodate i Edarling. Zawsze przyda się działać w kilku miejscach, aby zwiększyć prawdopodobieństwo kolejnych randek.

ERODATE – SZYBKI SEKS

FLIRT – GORĄCE KOBIETY

Nie graj w kobiece gry, opis niech będzie neutralny

Niektórzy mają tendencję do atakowania płci przeciwnej w opisie. Niby jak inaczej określić sytuację, gdzie kobieta na wstępie informuje “Mężczyźni poniżej 180 niech nie piszą. Tak mam dziecko I CO Z TEGO?!” – to jest żenujące. Mężczyźni starają się czasami odpowiadać i dodają opisy takie jak “Kobiety powyżej 55 kg niech darują sobie pisanie. Miseczka D i wyżej, panie poniżej proszę o nie tracenie mojego czasu” – niestety nic dobrego z tego nie wychodzi. My jako mężczyźni musimy zachować większy dystans i nie zniżać się do tego poziomu. To my ogarniamy emocje kobiet i dajemy im bezpieczeństwo, dlatego nie powinniśmy grać w tego rodzaju gierki. 

Twój opis gra rolę drugoplanową

Panie nie mają w zwyczaju czytania opisów od mężczyzn nieatrakcyjnych wizualnie. Dopiero mężczyźni wyglądający naprawdę powyżej przeciętnej, zdobywają ten zaszczyt i kobiety często sprawdzają ich opisy, ponieważ są CIEKAWE. Wygląd to twoja przepustka do dalszej gry. Kobieta jest CIEKAWA tego, co kryje się pod tak świetnie wyglądającym mężczyzną. Ona widząc cię na zdjęciu, już powinna mieć w głowie scenariusze, jak będzie wyglądała wasza znajomość.

Niestety Tinder działa trochę tak, że jeśli chcesz przebierać i mieć ogromny wybór, musisz być przynajmniej w 50% Christianem Greyem. Wtedy możesz być pewnym, że kobiety zaczną się tobą interesować. One tam szukają najlepszego samca na aplikacji, który znajduje się w najbliższych 20 kilometrach. Jeśli jesteś w stanie stać się takim samcem – droga wolna, pracuj nad sobą, a panie zaczną się o ciebie bić. Najważniejsza jest muskulatura i odpowiedni wygląd twarzy, którym można manipulować.

Opis na tinderze

A tutaj już jedna z wiadomości, którą dostałem, gdy używałem Tindera. Wystarczyła dobra muskulatura i niski BF.

Przykłady ciekawych opisów na Tinderze

Jeśli potrzebujesz inspiracji, to przygotowałem kilka pomysłów na ciekawy opis. Jeśli spodobałeś się kobiecie i stwierdziła ona, że chce dowiedzieć się o tobie nieco więcej, wtedy najczęściej sprawdzi pozostałe zdjęcia i opis. Twoim opisem możesz albo jeszcze bardziej ją przyciągnąć, albo sprawić, że kobieta jednak zrezygnuje. Chyba, że jesteś naprawdę bardzo atrakcyjny – wtedy raczej się to nie wydarzy. Dla przykładu. Jeśli w opisie zawrzesz informacje sugerujące, że nie szukasz nikogo poważnego, wtedy kobieta może zrezygnować. Chyba, że ona również nie szuka nikogo do związku. Tutaj jednak pojawiają się kolejne komplikacje. Okazuje się, że nawet jeśli napiszesz “nie szukam nikogo na stałe, jestem tu dla zabawy” – to i tak będziesz miał pary z kobietami, które w opisie mają “ONS i wszelkie przygody odpadają! Tylko poważne relacje!”.

Opis w stylu – dystans i poczucie humoru

Świetnym pomysłem na opis jest propozycja, którą umieściłem powyżej. Poniżej jeszcze jeden przykład

opis na tinderze przykład

vidaselect.com

Dodając opis jak wyżej pokazujesz, że jesteś naprawdę zabawnym facetem z dystansem. Dystans w tych czasach to rzecz, którą ma bardzo mała grupa ludzi. Dlatego warto nad tym pracować i faktycznie zdobyć dystans do samego siebie, a nie tylko “udawać”, że się go ma. Kobieta czytając taki opis myśli:

  • kreatywny ( 😀 ),
  • ma poczucie humoru,
  • ma dystans do siebie.

Brzmi nieźle! Gdyby ktoś miał problemy z powyższym opisem i nie rozumiał o co tutaj chodzi to tłumaczę. Jest to technika, którą stosują często wydawcy filmów / gier. Dodają na okładkę nagłówki z gazet i portali. “Najlepszy film tego roku” – IMDB. “Gdybym mógł coś od niego ukraść, ukradłbym uśmiech” – Leonardo DiCaprio.

Niestety im więcej osób zacznie korzystać z tego wpisu, tym powszechniejszy się on stanie.

Zastanawiasz się jak stworzyć dobry profil na tinderze? Zainteresuj się moim poradnikiem, dzięki któremu zwiększysz swoją skuteczność nawet o połowę.

Konkrety wzbogacone o emotikony

Opis nie musi być jakimś tworem z kosmosu. Jeśli tylko nie robisz z siebie błazna – możesz po prostu skorzystać z jego prawdziwego zastosowania. Dodaj kilka informacji o sobie. Co robisz na co dzień, czy masz jakieś zwierzątko, czy lubisz wino. Dzięki temu możesz potem fajnie to wykorzystać i zaprosić kobietę na randkę. “Okej, a jeśli już mowa o tym winie z opisu – mam kilka ulubionych więc z chęcią poznam twoją opinię. Podaj numer :)”.

opis na tinderze przykład

vidaselect.com

Tylko nie rozpisuj się nad swoją firmą, nie pisz elaboratów na temat ochrony środowiska. To mają być treściwe, krótkie informacje, najlepiej jednozdaniowe.

Zaskakujący opis

Możesz również użyć pewnej techniki, która ma wzbudzić zaciekawienie u czytającego. Robisz krótki wstęp, w którym piszesz o szokujących faktach na swój temat. Mam dzieci, żonę, ale ile można… szukam rozrywki na boku. W następnym akapicie prostujesz to wszystko i piszesz kilka zdań na swój temat. To wzbudza pewne emocje. Początkowo czytelnik myśli sobie “co za świnia! Okropny facet”. Następnie jednak szybko zmienia zdanie. Jest to zabieg stosowany często przez różne magazyny lub blogerów. Tak zwany “lead”, który ma zainteresować daną osobę i zmusić do dalszego pogłębiania tematu. Czasami stosowane również w sprzedaży.

opis na tinderze przykład

vidaselect.com

Mój e-book, który ci pomoże

Zachęcam cię to przeczytania mojego poradnika na temat poprawy wyglądu, który znacząco może pomóc ci w stawaniu się “Chadem”. Jeśli chcesz na własnej skórze przekonać się jak to jest, to na pewno nie zaszkodzi, gdy go przeczytasz i rady wdrożysz w życie. Opisałem tam wszystko co wiem i masz pewność, że sam przeszedłem tę drogę.

Gdy już zaczniesz osiągać pierwsze sukcesy odezwij się w komentarzu. Możesz również pisać, jeśli masz jakieś pytania – z chęcią odpowiem i udzielę pomocnej rady, jeśli tylko będę mógł. Pamiętaj, że sam opis na Tinderze, jeszcze nikomu nie dał 100% skuteczności. Jest to jeden z czynników, ale nie podstawa.

Pomoc możesz również znaleźć na moim forum – zapraszam do rejestracji i założenia tematu w odpowiednim dziale.


Sklep z kosmetykami do włosów męskich

Grupa FB Współcześni Dżentelmeni