WSPÓŁPRACA REKLAMOWA

Blog „David-Durden” to blog, który traktuje o szeroko pojętym stylu życia. Jest o tym jak wygrywać, jak ciągle iść naprzód, jak dobrze wyglądać i jak radzić sobie w codziennym życiu na wielu płaszczyznach. Blog osiągnął swoją pozycję w sieci głównie dzięki unikalnym treściom. Reklama i marketing stanowiły może 5% pozyskanego ruchu. Tak więc ludzie, którzy czytają bloga są nim prawdziwie zainteresowani. Odcinam się od wszelkiego rodzaju blogerów, którzy swe wyniki osiągnęli JEDYNIE dzięki inwestowaniu ogromnych pieniędzy w reklamy. Moim zdaniem nie jest to sztuka, a tacy czytelnicy są bardzo słabej jakości. Podobnie odcinam się od „wyłudzaczek influencerek” z Instagrama i blogów tego typu, które dla darmowej próbki zrobiłby wszystko.

Jestem otwarty na współpracę reklamową. Jeśli jesteś zainteresowany, możesz napisać do mnie na adres: david_durden@o2.pl

Jeśli zależy ci na szybkiej odpowiedzi, w tytule maila wpisz „WSPÓŁPRACA”. Współpracę barterową akceptuję wyłącznie w przypadku mojego zainteresowania danym produktem czy usługą.

Przybliżony koszt reklamy twojego produktu na blogu, wynosi 220 zł. Cena może być zarówno niższa, jak i wyższa, w zależności od kategorii reklamowanego produktu.

Poniżej przedstawiam kilka podstawowych danych dotyczących mojego bloga. Dane dotyczące wyświetleń dotyczą poprzedniego miesiąca.

Wyświetlenia

Unikalni użytkownicy
Odsłon bloga

Czytelnicy – płeć

  • 78%

    Mężczyźni

Czytelnicy – wiek

  • 85%

    Osoby w wieku 18-34

Social Media

Fanpage - Likes
Instagram - Followers

MARKI Z KTÓRYMI OSTATNIO WSPÓŁPRACOWAŁEM: