Data publikacji: 29 listopada 2018
Data aktualizacji: 13 października 2023

Robi się coraz zimniej, dlatego chciałem jeszcze znaleźć jakieś dni, w których można by przetestować nowe spodnie z dziurami na kolanach. Szczerze mówiąc wyszło to średnio, bo w dzień „sesji” zaraz po wyjściu na dwór zaczął padać śnieg, a temperatura spadła do -1 stopnia.

Czarny dwurzędowy płaszcz męski i czarne ripped jeans

Zacząłem się więc wtedy zastanawiać jak to jest możliwe, że ktoś chodzi w odsłoniętych kostkach podczas minusowych temperatur, skoro podczas -1 wysiadają kolana. Podziwiam takich ludzi, ale raczej nie polecam stosowania takich praktyk. Gdy robi się zimno, to powinniśmy się ubrać ciepło. Spodnie typu ripped są dobre na wakacje, a nie podczas mrozów niczym z Nienawistnej Ósemki.

Tak czy inaczej z dodaniem tego wpisu też długa historia, bo outfit mam gotowy od ponad tygodnia. Niestety ciągle coś mi wypadało, a to duża liczba zleceń, a to problemy ze zdrowiem i nie mogłem znaleźć na to czasu. Musiałem więc trochę się zresetować i ostatnie dni wrzuciłem na luz, bo było sporo stresu w przeciągu poprzednich 3 miesięcy. Teraz już baterie są naładowane i chyba po raz pierwszy w życiu mogą w stu procentach zająć się rozwijaniem tego miejsca, pisaniem Alpha Male, aktualizowaniem poprzedniego e-booka czy naszym forum dla mężczyzn. Studia odeszły w zapomnienie 😉

Dziś przygotowałem dosyć prosty zestaw, który składa się w 90% z czerni i w 10% z bieli.

Czarny Golf z Zary

Zacznijmy od czarnego koloru i unikatowej części garderoby jaką jest czarny golf. Zachwalałem go już wielokrotnie więc tym razem sobie odpuścimy. Golf pochodzi z Zary i nie jest to produkt najwyższej jakości. Wykonany w 90% z wiskozy na pewno nie jest czymś co zapewni nam zimą ciepło, chyba, że połączymy go z ciepłym płaszczem lub kurtką – wtedy nie ma problemu. Zara co roku ma w swoim asortymencie takie golfy i szczerze polecam brać je na wyprzedażach, kiedy idą czasami nawet po połowie swojej ceny. Ceny standardowe to zwykle 109 złotych – moim zdaniem trochę za dużo jak na taki golf, ale Zara po prostu się ceni, bo może sobie na to pozwolić. Zresztą golf tego typu możecie znaleźć wszędzie, polecam Zalando – tam często można ustrzelić coś po zniżce.

Dwurzędowy płaszcz z H&M

Płaszcz to klasyka gatunku. Piękny dwurzędowy płaszcz z H&M, który kupiłem w 2011 roku, będąc jeszcze w 1 klasie technikum. Szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że zaszczyci on kiedyś mojego bloga, ale miło się zaskoczyłem. Czasami niektóre rzeczy leżą w szafie i po jakimś czasie „wracają do łask”. Ten płaszcz ma 7 lat, a będzie prawdopodobnie najczęściej użytkowanym przeze mnie płaszczem w tym roku. Mimo lat nie posiada śladów używania, a jest naprawdę świetny. H&M co roku ma w swoim zestawieniu płaszcz dwurzędowy tego typu i polecam ich w 100%.

Czarne Jeansy z Liquor N Poker

Na nogach znalazły się świetne jeansy marki Liquor N Poker. Mam z tą marką do czynienia po raz pierwszy i na pewno nie ostatni. Jeansy kupiłem na Zalando za 127 złotych po obniżonej cenie. Trzeba przyznać, że cechuje je naprawdę wysoka jakość wykonania, która idzie w parze z prezencją. Spodnie są raczej typu Skinny Fit, aczkolwiek nie są to rajtuzy. Mocno przylegają do ciała, ale jak dla mnie są właśnie idealne. Ani za szerokie, ani za wąskie. Dziury na kolanach dodają im charakteru. Spodnie przeznaczone do noszenia wiosną, wczesną jesienią i latem.

Srebrny łańcuch dla uzupełnienia stylu rockowego

Spodnie uzupełnia łańcuszek przypięty do prawego boku, który noszę ostatnio niemal za każdym razem gdy ubieram jeansowe spodnie. Jest to jedno z tych akcesoriów, które zostaną ze mną na długi czas.

Białe tenisówki z New Look

Stopy zostały odziane w proste tenisówki z New Look, kupione po szałowej cenie 27 złotych. To na pewno nie jest produkt klasy Premium, ale chciałem właśnie proste białe tenisówki i te spełniają swoje zadanie w stu procentach. Poza tym stosunek jakości do ceny w tym przypadku również jest bardzo dobry. Jeśli chodzi o wygodę, to są bardzo wygodne. Mogę w stu procentach polecić.

Włosy = Uppercut Easy Hold

Można by rzec, że dodatkowo cała stylizację uzupełniają płatki śniegu. Włosy postawione na pomadzie Uppercut Deluxe Easy Hold + lakier. Wkrótce rusza mój sklep dotyczący między innymi stylizacji włosów męskich, dlatego śledź uważnie bloga 😉 Zdjęcia obrobię i poprawię wkrótce – nie mam dziś już na to czasu, a dawno nie było wpisu więc chciałem go dodać jak najszybciej.

PŁASZCZ / GOLF / SPODNIE / BUTY