W dzisiejszym wpisie ponownie skupimy się na fryzurach. To już kolejny przegląd męskich fryzur i pewnie nie ostatni. Wpis będzie przedstawiał modne męskie fryzury, które nigdy nie zejdą z topu.

Modne męskie fryzury – przegląd

Na moim blogu pojawiało się już wiele wpisów dotyczących modnych fryzur męskich. Zainteresowanie tematem nie słabnie, a co więcej – z roku na rok wydaje się coraz większe. Z tego właśnie powodu na początku 2019 roku uruchomiłem sklep internetowy z kosmetykami do stylizacji włosów. Przez ten czas rozwijałem prężnie kategorię “WŁOSY” na moim blogu i pewnie stali bywalcy doskonale wiedzą, czego mogą spodziewać się w dzisiejszym wpisie. Fryzury męskie to temat rzeka, jednak po czasie nie da się już wymyślić nic nowego. Podobnie z modą w galeriach handlowych – zmienia się, ale co jakiś czas powracają stare trendy. Historia kołem się toczy. Dlatego też dziś modne męskie fryzury, które są jak dżins – zawsze odpowiednie, niezależnie od panujących trendów. Zapraszam cię również na mój kanał na YouTube.

Fryzura męska na bok

Bardzo popularne i proste do ułożenia cięcie. Fryzura na bok to coś, z czym wielu może kojarzyć swoje młode lata. Jest to fryzura “na grzecznego chłopca”, dlatego należy uważać, aby nie przesadzić. Koszula zapięta na ostatni guzik, side part i 50 kilogramów wagi to nie jest dobre połączenie. Odpowiednio wykorzystany side part powinien stylizować mężczyznę na niepokornego bad boya – aby otrzymać taki efekt, trzeba dobrze połączyć ją z ubiorem i sylwetką. Tak czy inaczej, zestawienie “modne męskie fryzury” nie mogło się obyć bez tej propozycji.

Modne męskie fryzury

Fryzura męska do tyłu – zaczes

Undercut to bardzo popularne cięcie, które jest stosowane przez mężczyzn na całym świecie. Zaczes może być niski lub uniesiony. Nie zaleca się niskich fryzur do tyłu osobom, które mają okrągły kształt twarzy. Najlepiej stylizować przy użyciu mocnej pomady – dzięki temu fryzura nie zacznie opadać w przód w trakcie dnia.

Modne męskie fryzury 2019

Fryzura na samuraja / wikinga

Niegdyś bardzo popularna fryzura na samuraja, którą wypromował serial Wikingowie. Obecnie jej trend nieco się ustabilizował, jednak wciąż cieszy się dużym uznaniem w modzie męskiej. Warto pamiętać, że fryzura ta nie pasuje mężczyznom o delikatnych rysach twarzy. Powinni jej unikać młodzi panowie. Fryzura ta dodaje charakteru, jeśli jest połączona z mocnymi rysami twarzy i zarostem, a to często idzie w parze z wiekiem.

Modne męskie fryzury

Fryzura męska z grzywką

Uwielbiana przez nastolatki fryzura męska z grzywką, pamiętana głównie z wielu filmów romantycznych, gdzie młode ciacho z liceum zakochuje się w niewinnej koleżance. Cięcie modne zawsze, szczególnie wśród nastolatków. Starszym panom, którzy chcą wyglądać poważnie – odradzam. Do ułożenia wystarczy jakiś puder lub krem.

zawsze Modne męskie fryzury

Krótka fryzura męska – bad hair day / stylizowany nieład

Bardzo lubię takie fryzury, ponieważ najbardziej pasują do mojego kształtu twarzy i nadają nieco charakteru. Nie każdemu pasują ulizane woskiem fryzury, cięte co do milimetra. Tak czy inaczej, stylizowany nieład to bardzo popularne cięcie, które możemy spotkać w wielu odmianach. Krótki bad hair day to dosyć łatwa robota, 5 minut układania i po sprawie. Dłuższe wariacje wymagają dużo większej wprawy. Do układania niezawodna glinka Layrite Cement lub By Vilain Dynamite Clay.

bad hair day

 

Potrzebujesz pomocy z doborem fryzury lub kosmetyku do stylizacji? Wpadnij do naszej grupy na Facebooku.


Sklep z kosmetykami do włosów męskich

Grupa FB Współcześni Dżentelmeni