Data publikacji: 26 maja 2018
Data aktualizacji: 13 października 2023

Dziś lecimy z kolejnym zestawem, to będzie czwarty pomysł na ciekawą stylizację. Kolejny raz na scenę wjadą białe Conversy i bardzo prosta góra stylizacji. 

Robi się coraz cieplej, ostatnie zestawy na blogu raczej skupiały się na zimnych dniach, a kilka osób stwierdziło, że przecież w takim upale można w bluzie stopnieć jak Arktos, więc dziś pójdziemy już nieco bardziej w wyższe temperatury.

białe polo i jeansy

POLO / JEANSY / BUTY / ZEGAREK

Tańsze wersje polówki: Polo #2, Polo #3

Nie wiem dlaczego prawie każdy mój zestaw lawiruje wokół białych Conversów, ale potwierdza to chyba, że jest to but bardzo uniwersalny i warto mieć parę w swojej szafie.

Jeśli interesujesz się modą, rzuć mi follow na insta, znajdziesz tam inspiracje 🙂

Na górze klasyczne białe polo firmy Scotch & Soda, podobne do tego, które nosił w Wilku z Wall Street Leonardo DiCaprio. Białe polo to znakomity zakup, jest to bardzo uniwersalny element męskiej garderoby, który sprawdzi się do naprawdę wielu letnich stylizacji.

Polo dopasowane do jasno niebieskich jeansów firmy Only & Sons, które ładnie fitują z białymi Conversami.

Oczywiście zależy czy podczas cieplejszych dni wchodzą w waszym wypadku w grę spodnie długie. Ja jestem sporym zwolennikiem długich spodni i latem tylko sporadycznie chodzę w tych krótkich.

Całość opcjonalnie można uzupełnić o zegarek cyfrowy z Adidasa. Klasyka gatunku i trochę styl vintage nam się robi. Co prawda zegarek jak to zegarek, żeby go zakupić potrzeba wyciągnąć z portfela już nieco więcej kasy niż w przypadku polówki czy spodni. Jednak jeden zegarek tego typu zdecydowanie warto mieć w swoim asortymencie. Jak widzicie na zdjęciu poniżej, ja chodzę latem w niemal identycznej stylizacji jak powyżej.

1️⃣ or 2️⃣ ? ➡️ Follow for More 🔥

Post udostępniony przez Dawid Perz (@david_durden_)

Zapraszam cię do naszej zamkniętej grupy na Facebooku jeśli interesujesz się modą i nowinkami, lub sam szukasz fitów i czasami potrzebujesz porady. Dołączając do grupy pomagasz budować społeczność 🙂