Layrite Grooming Spray to prestyler do włosów męskich, który cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. W ostatnim czasie zamieniłem go z Reuzel Grooming Tonic (którego używam na co dzień), aby sprawdzić jego właściwości. Ten spray nie ma nic wspólnego z powszechnymi lakierami do włosów. Przez nazwę jest często błędnie z nimi mylony. Prestyler to kompletnie inny rodzaj kosmetyków, który służy zwiększaniu objętości włosów.

LAYRITE GROOMING SPRAY – RECENZJA

Zacznijmy od opakowania. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale jeszcze nie tak dawno spray ten wyglądał inaczej. Butelka miała inny kształt i design. Layrite ostatnio poszedł w kierunku zmiany identyfikacji wizualnej marki, dlatego otrzymaliśmy produkty w wydaniu prostszym. Oryginał był standardową plastikową butelką o barwie bursztynu, a  po zmianach otrzymaliśmy nieprzezroczysty krem HDPE z satynowym wykończeniem. W tym przypadku zasada im mniej, tym lepiej, sprawdziła się doskonale. Buteleczka jest prosta, a dla niezaznajomionych z tematem, może przypominać magiczne chemikalia.

Jeśli chodzi o zapach, to obyło się bez niespodzianki. Producent zaserwował nam wanilię, charakterystyczną dla produktów Layrite.

layrite grooming spray recenzja

PRESTYLER LAYRITE – APLIKACJA I STYLIZACJA

Po nałożeniu prestylera, przede wszystkim zauważysz wzrost objętości, a hold pomady, której potem użyjesz, zwiększy się o połowę. Spray działa poprawnie i zapewnia wszystko to, czego wymagamy od tego typu produktów. Podczas przygotowywania recenzji, używałem Slick Gorilla Lightwork, jako środka do stylizacji głównej. Pamiętaj, że spray to tylko baza i używa się go z innymi kosmetykami. Był to bardzo lekki produkt o słabym chwycie. Dzięki temu mogłem sprawdzić, jaki poziom utrwalenia oferuje Layrite Grooming.

Po zastosowaniu Layrite Grooming Spray, zauważyłem, że włosy wciąż nie są obciążone. Środek jest lekki, ale zwiększa objętość i w połączeniu z pomadą, stanowi idealną mieszankę. Włosy wyglądają bardzo naturalnie, nie ma mowy o efektach przetłuszczenia i innych tego typu sytuacjach.

layrite grooming spray recenzja

Poprawa fryzury, ochrona włosów i minusy

Fajne jest to, że możemy przeprowadzać restylizację. Chodzi o to, że jest możliwość poprawy fryzury w ciągu dnia. Można dołożyć trochę sprayu, przeczesać włosy grzebieniem i wszystko będzie w porządku. Godne uwagi jest również to, spray ten zabezpiecza włosy przed gorącym powietrzem suszarki. 

Prestyler bez problemu zmyjesz używając samej wody. Nie potrzebujesz dodatkowych szamponów.

Do minusów możemy zaliczyć skład, w którym znalazł się alkohol. Produkty tego rodzaju niemal zawsze charakteryzują się niezbyt dobrym składem, aczkolwiek alkoholu można było uniknąć. Nie jest to jednak coś, co kompletnie deklasuje prestyler Layrite.

 

layrite grooming sprayCENA: 75 zł
TYP: Spray
CHWYT: Średni
POŁYSK: Brak
ZAPACH: Wanilia
ZMYWALNOŚĆ: Łatwa
APLIKACJA: Łatwa
PORA ROKU: Bez znaczenia
KRAJ: USA
OCENA: 7.9 / 10


SPRAWDŹ MÓJ MĘSKI KANAŁ NA YOUTUBE!

MODA MĘSKA – WŁOSY – PEWNOŚĆ SIEBIE

SUBSKRYBUJ

Sklep z kosmetykami do włosów męskich

Maseczki Wielorazowe