Data publikacji: 8 października 2017
Data aktualizacji: 3 stycznia 2021

Nazbierało się ostatnio trochę spraw do omówienia, więc warto wykorzystać sobotnią noc, żeby podzielić się z wami tym, co w trawie piszczy. Żeby nie przeciągać postaram się opisać co będzie następowało w najbliższym czasie, zgodnie z kalendarzem. Wpis jest typowo informacyjny.

Przy okazji. Podejrzewam, że nie wszyscy są świadomi, iż prowadzę też drugiego bloga ddstyle.pl (głównie o modzie męskiej) oraz portal manosfera.pl – jeśli macie jakiś problem z zakresu relacji damsko-męskich / rozwoju osobistego, to wejdźcie tam, załóżcie konto i skorzystajcie z forum. Możecie też dodawać własne blogi i pisać własne artykuły. 

No i jeśli tego jeszcze nie robicie, to zacznijcie obserwować mnie na instagramie oraz dodajcie na snapie: mr.persil. Tematy przewodnie to #fashion i #fitness.

Tego typu wpisy mają luźny charakter, więc odpalcie sobie nutę i zróbcie coś do picia.

15.11.2017 – Premiera kanału YouTube

Początkowo planowany start był na 1 Listopada, ale już wiem, że raczej się nie wyrobię więc wstępnie będzie to 15. Jeśli coś w tym temacie się zmieni, to dam znać. Na YouTube chcę iść w stronę motywacji, lifestyle’u, ale też zająć się w pewnym stopniu muzyką, co od dawna planowałem. Tak więc, nie będę tam dziesiąty raz rozwodził się na tematy damsko-męskie, od tego jest ten blog.

Pierwszy film będzie zatytułowany „I’m from hell” i będzie po angielsku, oczywiście z polskimi napisami. Jeśli nie chcesz przegapić, możesz mnie już śledzić klikając ten link i subskrybując kanał.

20.11.2017 – Koszulki, bluzy i gadżety świąteczne w sklepie

Od jakiegoś czasu jest już uruchomiony sklep z gadżetami. Pod koniec listopada wprowadzimy świąteczną edycję, aby umilić największym fanom święta. Z pewnością zorganizujemy też kilka konkursów z tematycznymi nagrodami.

30.11.2017 – Uruchomienie zimowego szablonu

Gdy nadejdzie grudzień zrobimy trochę zimowego klimatu na stronie. Nie wiem czy będzie padał śnieg, ale coś na pewno.

01.12.2017 – Wpis pt. 6 filmów, które musisz obejrzeć w okresie Świąt Bożego Narodzenia cz.2

W roku 2016 wrzuciłem wpis pt. 6 filmów, które musisz obejrzeć w okresie Świąt Bożego Narodzenia cz.1 – w tym roku wypada więc napisać kolejną część.

Filmów świątecznych jest naprawdę mnóstwo, a w tym roku wychodzi kolejna odsłona Listów Do M, tak więc będzie o czym pisać. Wpis oczywiście pierwszego grudnia, aby każdy kinomaniak zdążył przed gwiazdką 😉

06.12.2017 – Udostępnienie pierwszego darmowego fragmentu E-BOOK-a pt. Zacznij wyglądać jak milion dolarów!

W 2017 roku nie wydam żadnego e-booka, a w 2018 wydam prawdopodobnie dwa. Ten fragment, to będzie prezent „na Mikołaja” dla wszystkich czytelników.

Obecnie jestem w trakcie jego pisania i myślę, że jeszcze trochę to zajmie, zanim go ukończę. Produkt musi być odpicowany na 100% zanim będziemy mogli mówić o jego wprowadzeniu. Cała wiedza w nim zawarta, będzie dotyczyła atrakcyjności zewnętrznej. Będzie to idealny pakiet dla wszystkich facetów, którzy chcą nieco popracować nad swoim wyglądem.

E-Book numer 2 będzie już skupiał się tylko i wyłącznie na tzw. Mindsecie. Prawdopodobnie będzie nosił nazwę: Mindset Wojownika.

20.12.2017 – Tradycyjny wpis w klimacie Bożego Narodzenia

Jak co roku będzie czas na zabawę, ale i będzie czas na refleksję. Lubię tego typu wpisy.

23.12.2017 – Publikacja Wpisu Questions & Answers

Od dziś przez czas nieokreślony, możecie zadawać mi całkowicie anonimowe pytania. 23 grudnia postaram się opublikować wpis zawierający odpowiedzi na wszystkie, albo przynajmniej niektóre z nich.

Jeśli chcesz zadać mi pytanie, skorzystaj z pola na końcu tego wpisu i kliknij wyślij. 

26.12.2017 – Podsumowanie Roku 2017

Grudzień upłynie pod znakiem tradycji. Albowiem tradycyjnie 26 grudnia zostanie opublikowany wpis podsumowujący rok. Tak przypadło, że rok temu to właśnie drugi dzień świąt był dniem, w którym opublikowałem podsumowanie roku 2016. Tak więc trzymajmy się tego przez kolejne lata.

Zobaczymy ile celów udało mi się osiągnąć i czy ten rok był lepszy od poprzedniego. A już wiem, że był 😉

[askmeanythingpeople anonymous_name=”Anonymous” success_text=”Twoje pytanie zostało zadane pomyślnie” question_box_title=”Twoje pytanie” placeholder=”Nie zostawiaj informacji osobistych, to anonimowe pytanie.” test_question=”2+2 to?” test_answer=”4″ ask_button_text=”Zapytaj Anonimowo” show_answers=”false”]