Data publikacji: 8 kwietnia 2018
Data aktualizacji: 15 grudnia 2019

Publikuję wpis w niedzielę, więc średnia ta sobotnia noc, jednak wczoraj już nie dałem rady. Wpis typowo informacyjny jak każdy z tej serii. 

Ostatnio miałem kolejną ciekawą przygodę i dostałem prezent na wiosnę o nazwie nieplanowana ekstrakcja zęba. Oczywiście dla mnie rwanie zęba nie jest jakimś standardem, gdzie na drugi dzień już jestem gotów do dalszej gry w życie. Powodów takich jest kilka, jednym z nich jest słaba krzepliwość krwi. Tak więc na jakiś czas zostałem odcięty od świata rzeczywistego i przeleciałem kilka dni na paracetamolu. Wciąż nie jest idealnie, ale będę żył. Piszę to dlatego, że ostatnio zaniedbałem nieco maile i nie miałem żadnego kontaktu ze społecznością.

EBOOK

Jest całkiem spora grupa osób, która czeka na premierę e-booka. Premierę zaplanowałem na 20 kwietnia. Przez powyższą sytuację musiałem dodać sobie jeszcze kilka dni, żeby to wszystko ładnie ogarnąć. Wszystkie osoby, które zapisały swoje maile aby otrzymać 25 % zniżki oczywiście w dniu premiery dostaną maile z kodami zniżkowymi.

Jednocześnie gdybym jeszcze miał jakieś problemy z całym systemem dotyczącym sprzedaży tego poradnika, to dam znać, ale wstępnie zakładam, że wszystko pójdzie jak pójść powinno.

Jeśli ktoś jeszcze jest chętny to zostało 5 kodów zniżkowych do rozdania.

Darmowe fragmenty e-booka:

Fragment 1
Fragment 2
Fragment 3 

Rozdziały można przejrzeć na stronie głównej ebooka. Jeśli ktoś widziałby tam jeszcze jakiś specjalny rozdział, albo chciałby żebym coś dopisał – dajcie znać w komentarzach pod tym wpisem czego brakuje. 

POWIADOMIENIA O WPISACH

Jestem w trakcie pracy nad powiadomieniami o wpisach bezpośrednio z poziomu przeglądarki. Nawet kilka osób zapisało się już do tego rodzaju powiadomień. Można to zrobić akceptując okienko, które pojawia się po wejściu na bloga „czy chcesz otrzymywać powiadomienia”. Niestety jeszcze nie działa to idealnie. Takie powiadomienia ułatwiają sprawę jeśli śledzisz mojego bloga. Gdy dodam wpis zostaniesz o tym poinformowany automatycznie uruchamiając np. przeglądarkę Google Chrome. Siłuję się jeszcze z ssl-em i potem zarzucę informację, że wszystko już ładnie działa.

SOCIAL MEDIA

Ostatnio mało publikuję na fanpejdżu, a to dlatego, że Facebook mocno obciął zasięgi i nawet strony mające grubo ponad 50 tyś polubień docierają maksymalnie do +/- 1 tys odbiorców. Nie mówiąc już o blokowaniu postów z linkami, gdzie taki post dociera do równego zera odbiorców. Bardziej skupiam się na instagramie, a na Facebooku będę na pewno rozwijał swoją zamkniętą grupę. Póki co grupa jest zamknięta i dostępna dla osób, które wsparły bloga na patronite progiem 10 pln lub wyższym. Osoby, które zakupiły e-booka, jeśli będą chciały dołączyć do grupy nie będą musiały dodatkowo wspierać bloga. Wystarczy, że się ze mną skontaktują. 

Jeśli coś ode mnie chcesz możesz łapać mnie na mailu / pisać na instagramie w DM / pisać na FB poprzez fanpage.

Chciałem podziękować za miłe słowa, które zebrałem na maila w ostatnim czasie, ale również wszystkim, którzy zdecydowali się na zakupy z mojego polecenia, a takich osób było naprawdę bardzo dużo. Cieszę się, że mogę pomóc i ułatwić komuś wybór! W przyszłości takich wpisów z pewnością będzie jeszcze więcej. 

Jeśli masz do mnie jakieś anonimowe pytania, to skorzystaj z formularza poniżej, walnę potem jakiś filmik / wpis i odpowiem, jak nazbieram jakąś konkretną ilość. 

[askmeanythingpeople anonymous_name=”Anonymous” success_text=”Twoje pytanie zostało zadane pomyślnie” question_box_title=”Twoje pytanie” placeholder=”Nie zostawiaj informacji osobistych, to anonimowe pytanie.” test_question=”2+2 to?” test_answer=”4″ ask_button_text=”Zapytaj Anonimowo” show_answers=”false”]

Nutka dziś w klimacie wakacyjnym z okazji lepszej pogody za oknem

YouTube video