Co jakiś czas będę wrzucał wpis o nazwie „Saturday Night”, który bedzie miał na celu jakiś kontakt z użytkownikami, wymianę ważnych informacji, ale też głównie podzielenie się tym, co słychać u mnie poza blogiem, jak idzie mi realizacja celów na 2017 rok itd.

ŁYSY Z BRAZZERS

Zacznijmy od tego, że ostatnio pewną fajną społeczność z której pewnie zna mnie większość tu zaglądających, przejął pewien łysy pan, który nie miał już gdzie zbijać w internetach mamony. Nie zapowiadał na początku wielkich zmian, ale szybko wprowadził swoją własną politykę i pozbył się imo najwartościowszych ludzi, którzy latami tworzyli i pomagali w rozwoju portalu, w tym tak – ja też poleciałem, nie wiadomo z jakich przyczyn.

Wiadomo, to tylko kawałek strony internetowej, ale uważam, że warto podtrzymywać takie wartościowe społeczności, których obecnie to jak ze świecą szukać. Dlatego mam dobrą informację dla wszystkich zrozpaczonych – jestem w trakcie realizacji niemal identycznego portalu, który będzie działał na dokładnie tych samych zasadach na których działała strona przed przyjściem gwiazdy Rozmów w Toku. Wszyscy zainteresowani, których jest z tego co widzę naprawdę bardzo dużo, otrzymają linki do nowej strony na dniach. Wystarczy kręcić się w odpowiednich miejscach 😉 Pamiętajcie, że kto mieczem wojuje, od miecza ginie.

SNOWBOARD

Jeden z celów na ten rok został odhaczony. Kilka dni temu wybrałem się z ekipą na Snowboard do Wisły. Ciężko powiedzieć, czy jest to trudniejsza zabawa niż na nartach, początki są może trochę gorsze, jednak gdy już się człowiek przełamie i stanie na stoku, przyjmie odpowiednią pozycję, to z każdym zjazdem jest coraz łatwiej. Nie miałem instruktora ale w dwie godziny opanowałem sprawę i nie było problemu z dość sprawnym zjechaniem z całego stoku. Pewnie umiejętność jazdy na nartach sporo mi daje, bo gdybym był na stoku pierwszy raz w życiu, mogłoby być trudniej.

Dla potomnych: znaleźć stok z małą ilością ludzi, na początku warto po prostu wejść na stok przeznaczony do nauki (tzw. ośla łączka), na samej górze usiąść przodem do stoku, zapiąć deskę i wstać. Stojąc musimy ugiąć nogi, na prostych daleko nie pojedziemy, tyłek powinien być nad deską, dzięki temu mamy większą kontrolę. Powolutku jedziemy pługiem, palce w butach podnosimy, stajemy na piętach. Dalej pozostaje przekładanie odpowiednio ciężaru w nogach i sprawa podstaw jest po części rozwiązana. Gdy tracimy kontrolę nad deską po prostu siadamy. Przy jeżdżeniu od lewej do prawej strony, musimy uważać czy nie przecinamy komuś drogi.

PRZECZYTAJ TEŻ:  Deep Work – sposób na maksymalne skupienie i efektywną pracę

Dla mnie Snowboard, to znakomita zabawa, chciałbym pójść w klimaty freestyle’u, więc na następny sezon, albo na końcówkę tego, zaplanuję naukę poniższych trików (polecam kanał faceta, świetny merytorycznie).

https://www.youtube.com/watch?v=SQyTWk7OxSI

DO WAKACJI ZOSTAŁO….

Powoli zaczynam widzieć na horyzoncie wiosenny czas. Oznaczać, to bedzie nowe wyzwania związane z biegami, powrót do WakeBoardu i z pewnością także do tenisa ziemnego. Przez całą zimę praca wre też na siłowni, ciągle rozwijam sylwetkę, bawię się dietą i mam jeszcze z dwa miesiące masowania przed sobą, a potem okres ciężkiej przedwakacyjnej redukcji wagi. Ostatnio mój kumpel podesłał mi oto takie przerobione zdjęcie z dopiskiem „zobacz co Cristiano wrzucił na Instagrama”. Pamiętajcie, że zdrowe podejście i dystans jest w życiu mega ważny 😀

Okres który się zbliża, to także zakup nowego sprzętu. Na liście koniecznej są buty do biegania, strój do biegania, cała masa potrzebnych akcesoriów, dodatkowo czas wymienić ławeczkę do ćwiczeń na siłowni i w sumie gdybym miał tu wszystko wymieniać, to brakłoby miejsca na serwerze.

W planach jest także ciągły rozwój bloga, który ciągle idzie do przodu. Teraz mam trochę mniej czasu z powodu tworzenia drugiego portalu, ale wszystko wróci do normy.

*

Udanej soboty i do usłyszenia. Jak ktoś ma jakieś sugestie na jakikolwiek sprzęcior, który wymieniłem w tekście, to czekam na propozycje w komentarzach. Ja się zmywam, bo czeka mnie jeszcze walka z workiem treningowym.

Jeśli ktoś potrzebuje szybkiego kontaktu ze mną, szybszym rozwiązaniem niż kontakt via e-mail jest kontakt przez mój fanpage na Facebooku – wystarczy wysłać mi wiadomość.

Najlepsza nuta na nocny Snowboard: ♥

YouTube video

 


Tinder Poradnik