Data publikacji: 4 maja 2018
Data aktualizacji: 13 października 2023

Dziś chciałem podzielić się z wami kilkoma informacjami dotyczącymi bloga i nie tylko. Jako, że majówka w pełni, wszyscy odpoczywają, to jest to dobry moment, aby wspomnieć o kilku kwestiach. Alkohol ze zdjęcia jest dla was, częstujcie się!

W tym roku blog odnotował już ponad 120,000 (!) wyświetleń, a mamy dopiero początek maja. Wynik jest kosmiczny, porównując poprzedni rok, czy nawet jakikolwiek. Publikowane artykuły przyciągnęły ogromną społeczność i wiem, że zostało z nami na stałe wiele osób. Miejsce to stale się rozwija i nigdy nie spodziewałem się, że zrobi aż taką „karierę”. Jeden spontaniczny pomysł i powstała ogromna społeczność, dzięki wielkie, bo to wy tworzycie tego bloga. Im więcej osób się przez niego przewija tym lepiej. Przyznam, że gdyby moje wyniki nie były takie dobre, to pewnie prędzej czy później dałbym sobie spokój z prowadzeniem tego miejsca. Jest to bardzo czasochłonne zajęcie, które po części stało się głównym kawałkiem mojego życia. Wielkie dzięki.

W Kwietniu wyszedł pierwszy e-book dla wszystkich, którzy chcą poprawić swoją atrakcyjność i wzbudzać zainteresowanie pięknych kobiet. E-book ten będzie stale aktualizowany. Wszyscy którzy już dokonali zakupu, będą otrzymywać na maila zaktualizowane wersje, wkrótce też w formacie e-pub. Dopiero po czasie zauważyłem spadki jakości zdjęć w e-booku, co również zostanie zaktualizowane. Kto jeszcze nie kupił, to przez jakiś czas obowiązuje zniżka dla czytelników z kodem DD2002

Również chciałem podziękować wszystkim, którzy korzystali do tej pory z moich poleceń produktów. Wygenerowaliśmy całkiem fajne liczby i mam nadzieję, że będę dalej mógł pomagać wam w tej dziedzinie, oszczędzając wasz czas. Ponadto dla mnie praca przy modzie to wciąż nauka nowych rzeczy. Być może nie jest to moja główna pasja, ale bardzo to polubiłem.

Powstało nowe oficjalne logo, skoro marka, to na 100%. Logo pojawi się na koszulkach w sklepie na cupsell, tak z okazji zbliżających się wakacji. Jak ktoś pakuje to dobrze, bo będzie slim fit.

Wspieraj bloga

Przy okazji chciałbym prosić wszystkich chętnych o wsparcie bloga na Patronite. W tym roku już kilka razy ruch przekraczał limity na serwerze, przez co kontaktował się ze mną usługodawca, że trzeba by nieco rozszerzyć plan. To oczywiście prędzej czy później będzie trzeba wdrożyć, blog już momentami chodzi nieco słabo. To akurat pozytywny skutek, ponieważ jego przyczyną jest duży ruch. Ponadto dzięki wsparciu bloga na Patronite, dostajesz kilka profitów w zależności od progu wsparcia. Dlatego jeśli np. potrzebujesz konsultacji, możesz wesprzeć bloga odpowiednią kwotą, a potem do mnie napisać. Przedstawiam poniżej dostępne progi wsparcia.

  • 10 zł – możesz wybrać temat następnego wpisu na blogu + dodam cię do gabloty patronów
  • 25 zł – jeśli potrzebujesz konsultacji, masz jakiś problem, możesz się ze mną kontaktować via FB / mail
  • 50 zł – dostajesz list z motywem Fight Clubu + raz w miesiącu otrzymujesz materiał bonusowy + otrzymujesz zniżkę na wszystkie produkty ze sklepu -15%
  • 100 zł – ten próg zawiera wszystkie poprzednie nagrody, zebrane razem
[siteorigin_widget class=”WP_Widget_Custom_HTML”][/siteorigin_widget]

Jeśli jeszcze tego nie robisz, możesz również zaobserwować mnie w social mediach, tym samym również wspierasz rozwój bloga.

Ponadto zapraszam jeszcze raz na forum, które powoli rozkręcamy. Jeśli tylko interesujesz się tematami rozwoju, relacji z kobietami, czy chcesz dobrze wyglądać – wpadaj do nas, zakładaj konto i zacznij się udzielać, albo pisać własne blogi.

Na YouTube wkrótce pojawią się nowe filmy. Co jakiś czas będę miał także do rozlosowania jakąś dobrą pomadę do włosów, także warto śledzić temat. Na Instagramie sporo rzeczy dodaję w relacjach.

Zacznij używać powiadomień Push

Jeśli jesteś moim stałym czytelnikiem, możesz zacząć używać powiadomień push. Za każdym razem gdy dodam nowy wpis, zostaniesz o tym poinformowany poprzez okienko w przeglądarce. Dzięki temu od razu będziesz mógł do niego przejść oszczędzając czasu. Jeśli wcześniej odrzuciłeś powiadomienia, użyj dzwonka w prawym dolnym rogu ekranu. Kliknij na niego i potwierdź subskrypcję.

Kolejne produkty na horyzoncie

Na koniec mam dla ciebie prośbę, abyś wypełnił poniższy formularz dotyczący kolejnych produktów oraz tego jak trafiłeś na mojego bloga. Chciałbym aby kolejny produkt był ukierunkowany pod potrzeby czytelników. Jak wiesz jestem w trakcie tworzenia większego dzieła pt. Alpha Male – opartego na filozofii The Red Pill oraz filozofii Tylera Durdena, głównie o tematyce relacji damsko-męskich oraz stawaniu się samcem alfa. Jednak wciąż istnieje spore zainteresowanie innymi tematami, jednym z tych tematów jest Tinder. A może masz jakieś inne pomysły? Po prostu skorzystaj z formularza poniżej.

 

[siteorigin_widget class=”WP_Widget_Custom_HTML”][/siteorigin_widget]