Data publikacji: 11 maja 2022
Data aktualizacji: 6 lutego 2024

Tinder gold za darmo? Czy to możliwe, żeby nie płacić za abonament? Jak się okazuje – tak, jest możliwe posiadanie „tindera gold” za darmo, jednak nie jest to wcale takie proste. Żeby obejść zabezpieczenia i zdobyć dostęp do niektórych funkcji premium, trzeba poświęcić trochę czasu. Funkcje premium aplikacji takie jak usunięcie rozmazanych zdjęć (osób które nas polubiły) – rozgryzł jeden z użytkowników Reddita, który stworzył prosty skrypt, który pokazuje nam zdjęcia osób, które dały nam like, bez kupowania Tinder Gold.

Tinder Gold to płatna usługa abonamentowa, która daje użytkownikom dostęp do ekskluzywnych funkcji, takich jak nieograniczona liczba polubień (normalnie tinder ma limit polubień), możliwość sprawdzenia, kto Cię lubi, oraz funkcja Paszport: pozwalająca użytkownikom na swipe’owanie poza ich aktualną lokalizacją. Tinder Gold daje też użytkownikom pięć SuperLajków dziennie, w przeciwieństwie do jednego SuperLajka, które jest wliczone w podstawowy abonament Tindera. Choć niektórzy mogą uważać, że dodatkowy koszt abonamentu Tinder Gold jest zbyt wysoki, wielu użytkowników uważa, że korzyści z niego płynące więcej niż uzasadniają jego cenę. Dzięki tak wielu funkcjom, które mają pomóc użytkownikom w znalezieniu partnera, nic dziwnego, że Tinder Gold stał się jednym z najpopularniejszych płatnych abonamentów aplikacji.

Tinder Gold za darmo? Jak to zrobić?

Tinder to świetny sposób na poznanie nowych ludzi. Jest prosty i łatwy w użyciu i jest naprawdę popularny. Ale to może być drogi, zwłaszcza jeśli chcesz uaktualnić do Tinder Gold. Na szczęście istnieją sposoby, aby uzyskać Tinder Gold za darmo. Możesz użyć Tinder Gold hack lub możesz skorzystać z próby Tinder Gold. Istnieją również sposoby na zdobycie Tinder Gold za mniejsze pieniądze, na przykład poprzez użycie kodu rabatowego. Niezależnie od tego, zdobycie Tinder Gold za darmo jest możliwe, jeśli wiesz, gdzie szukać. Nie wydawaj więc więcej pieniędzy na Tindera, dopóki nie sprawdzisz tych sposobów na zdobycie Tinder Gold za darmo.

Czytaj również:

Z tego co się orientuję, to można jedynie zdobyć scrackowaną wersję aplikacji na Androida i dzięki temu korzystać z Tinder Golda. Jednak istnieje także sposób na sprawdzenie zamazanych zdjęć profili, które nas polubiły. Wszystko co potrzebne znajduje się na tym githubie. Wszystkie informacje i instrukcję obsługi znajdziesz w plikach „README”.

Najłatwiejszym sposobem na sprawdzenie ostatniej osoby, która Cię polubiła (zamazanego zdjęcia) – jest wklejenie poniższej komendy w konsoli na Google Chrome. Klikamy F12 i wklejamy poniższy kod, zatwierdzając ENTEREM.

fetch(’https://api.gotinder.com/v2/fast-match/teasers’, {
headers: {
’x-auth-token’: localStorage.getItem(’TinderWeb/APIToken’),
}
})
.then(r => r.json())
.then(data => data.data.results.map(result => result.user.photos.map(photo => window.open(photo.url))))

tinder gold

Jak anulować tinder gold?

Jeśli chcesz wyłączyć usługę Tinder Gold, wejdź do aplikacji. Przejdź do swojego profilu, dotknij Zarządzaj kontem płatności, a następnie Anuluj subskrypcję. Wreszcie, jeśli kupiłeś Tinder Gold za pośrednictwem aplikacji przeglądarki Tinder, przejdź do witryny. Stuknij ikonę profilu, przejdź do Zarządzaj kontem, a następnie kliknij Anuluj lub wyłącz automatyczne odnawianie.

Warto pamiętać o wyłączeniu Tindera Gold, ponieważ aplikacja w przeciwnym razie będzie co miesiąc pobierała z naszego konta pokaźną sumę. Jeśli o tym zapomnisz i nie będziesz korzystał z Tindera, to jest to strata pieniędzy.

erodate opinie
Nowoczesny portal randkowy Erodate.

Tinder Gold – czy to się opłaca? Ile kosztuje?

Dla singli szukających idealnego połączenia, Tinder Gold okazał się być nieocenionym atutem. Dzięki temu, że użytkownicy mogą zobaczyć, kto ich polubił, zanim sami wykonają przesunięcie, Tinder Gold sprawił, że znalezienie potencjalnego partnera jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Ponadto funkcja „boost” pozwala użytkownikom umieścić swój profil na szczycie listy przez pewien czas, zwiększając szanse na bycie widzianym przez kogoś, kto jest nimi zainteresowany. Dla tych, którzy poważnie myślą o znalezieniu miłości, Tinder Gold wydaje się być ciekawym ułatwieniem – aczkolwiek nie bez wad.

Tinder Gold kosztuje nie mało i co miesięczne odnawianie subskrypcji bywa kłopotliwe. Wszak w cenie usługi możemy mieć dostęp do Netflixa i HBO Max – a oglądanie topowych seriali i filmów wydaje się większym profitem niż ewentualne znalezienie kolejnych par – które być może wcale nie odpiszą na wiadomość.  Dlaczego? Ponieważ na Tinderze głównie liczą się dobre zdjęcia. Na drugim planie jest opis – tinder pod tym względem jest dosyć brutalną aplikacją.

Tinder Gold – jak działa?

Niektóre funkcje Tindera są darmowe, inne są dostępne tylko dla użytkowników płatnych. Tinder Gold to jedna z płatnych funkcji, która daje użytkownikom dostęp do wielu korzyści, w tym możliwość sprawdzenia, kto ich polubił, zanim sami wykonają przesunięcie. Te korzyści mogą być przydatne, ale mają swoją cenę. Tinder Gold kosztuje 14,99 dolarów miesięcznie, co z czasem może się niestety stać sporą sumą, szczególnie jeśli będziemy odnawiać abonament. Warto również zaznaczyć, że sam Tinder Gold niczego Ci nie gwarantuje – nie gwarantuje Ci par, randek czy już tym bardziej Friends with Beneftis czy związku. Dlatego ja osobiście uważam, że wszystkie abonamenty Tindera są stworzone specjalnie tylko pod mężczyzn, aby wyłudzać pieniądze.

Co więcej, niektórzy użytkownicy skarżą się, że funkcja ta tworzy środowisko „płać za wygraną” (pay to win – tak, jak w niektórych grach), co negatywnie wpływa na ogólne wrażenia z korzystania z serwisu. To, czy Tinder Gold jest wart swojej ceny, zależy od decyzji każdego użytkownika. Należy jednak pamiętać, że istnieją inne aplikacje randkowe, które mogą być bardziej przystępne cenowo, a oferują podobne funkcje. Przykładowo:Erodate

tinder gold za darmo

Maksowanie profilu – najlepsza metoda

Innym dobrym sposobem na obejście Tinder Gold – jest skorzystanie z rad mojego poradnika dotyczącego Tindera. Znajdziesz tam wszystko co niezbędne, aby wymaksować swój profil i zdobyć jeszcze więcej par i randek. Płacisz raz – a efekty masz przez cały czas, bez korzystania z płatnych subskrypcji Tindera, które niczego nie gwarantują.

Płatna subskrypcja aplikacji niczego nie rozwiązuje. To tylko zwalczanie skutków problemu, a nie przyczyny. Jeśli masz mało par, to popracuj nad stworzeniem dobrego profilu. Podobnie jeśli nie wiesz, jak zacząć rozmowę na tinderze – zapoznaj się z moimi tekstami w tym temacie, znajdziesz tam wiele praktycznych porad i pro tipów.