Rozpoczęcie rozmowy na Tinderze stanowi dla wielu mężczyzn nie lada wyzwanie. Wielu panów całkowicie rezygnuje z korzystania z aplikacji, ponieważ po kilku próbach nie ma już pomysłu na dalsze “openery”. W dzisiejszym wpisie przedstawimy kilka sposobów na to, jak można zagadać na Tinderze i zwiększyć swoje szanse na odpowiedź od płci przeciwnej.

Jak zagadać na Tinderze?

Tradycyjnie muszę nadmienić absolutną podstawę aplikacji randkowej, jaką jest Tinder. Otóż jeśli zamierzasz korzystać z Tindera musisz liczyć się z tym, że tam liczy się tylko wygląd. Twój opis, twoje poczucie humoru czy zbieranie znaczków to rzeczy, które schodzą na dalszy plan. Jednak czy to oznacza, że to, co napiszesz, nie ma znaczenia?

Cóż – i tak i nie. Jeśli wyglądasz jak model z okładki Mens Health – to możesz pisać co ci się żywnie podoba. Potwierdziło to kilka eksperymentów w tym sławny eksperyment klaudiusz, o którym zrobiłem odcinek Psychowacji. Okazuje się, że kobiety są w stanie przymknąć oko na to, co mówi/pisze mężczyzna pod warunkiem, że jest atrakcyjny. Potwierdza się więc, że jeśli należysz do mistycznego grona 20% najatrakcyjniejszych samców – możesz robić, co chcesz.

Znalezione obrazy dla zapytania markus tinder seduction 10 alpha male

Co napisać w pierwszej wiadomości na Tinderze?

No dobrze, ale zakładamy, że nie jesteś modelem fitness. Zakładamy również, że do grona 20% samców alfa jeszcze nie należysz. Pod warunkiem, że wyglądasz normalnie, wciąż masz na tej aplikacji szanse kogoś poznać. Niestety tutaj pojawiają się problemy. Założyłeś konto. Dodałeś najlepsze zdjęcia. Nawet udało ci się zdobyć kilka par. Po dwóch tygodniach masz, powiedzmy 14 kandydatek na randkę. Co napisać? Jak zacząć? 

Popularnym zwrotem jest zwykłe: “Cześć” – jednak z tym może się nie udać. Kobieta podobnych wiadomości otrzymuje setki. Pierwsza wiadomość powinna zawierać już jakieś pytanie otwarte, które zachęci do odpowiedzi i zaintryguje drugą stronę. Nie powinno się więc zadawać prostych pytań, na które można odpowiedzieć “TAK/NIE”. 

Zresztą to absolutna podstawa w każdej rozmowie. Czy rozmawiasz na Facebooku, czy na WhatsApie, czy na ulicy – zadajesz pytanie otwarte. To ważne, ponieważ dajesz kobiecie pole do popisu. Sprawiasz, że może się nieco zaangażować w rozmowę.

 Obserwuj mnie na Instagramie
 Subskrybuj mój kanał na YouTube
 Dołącz do naszej grupy na FB

Jak nie zagadywać na Tinderze?

Przede wszystkim wszelkie głupie pytania odpadają. Popularne: “wolisz Colę czy Pepsi?” jest jednym z gorszych pomysłów. Kobieta albo nie odpowie wcale, albo z nudów odpowie “Pepsi”. I co dalej? Śmieszne? No nie sądzę. Masz pokazać, że jesteś poważnym człowiekiem (niekoniecznie sztywnym, nie mylić proszę tych dwóch pojęć). Dlatego wszelkie głupie żarty w pierwszej wiadomości odpadają. Co więcej, podobnych wiadomości kobieta otrzymuje naprawdę mnóstwo.

Jaki opis ustawić na Tinderze, aby zainteresować kobiety?

Zapomnij również o wysyłaniu emotikonek. To jeden z najgłupszych pomysłów na świecie. Wysłanie kobiecie na portalu randkowym buźki z uśmiechem. Co można sobie pomyśleć o kimś takim? Jesteś psycholem? 🙂

Skomentować jej opis lub zdjęcie – dobry pomysł na zagadanie?

Stary i sprawdzony sposób to skomentować jakiś element, który rzucił ci się w oczy. To może być jakiś naszyjnik na zdjęciu, szczegół z opisu – cokolwiek innego. Jest to już trochę oklepany sposób, ale można próbować. W końcu teraz właściwie wszystko jest już oklepane i gdyby tak wymieniać to wyszłoby, że wysłanie pierwszej wiadomości nie ma sensu. Możesz skomentować chociażby, jak wyżej zaproponowałem naszyjnik:

  • Hej, ładny naszyjnik, moja mama miała bardzo podobny, ale zgubiła na wycieczce. Nosisz go z uwagi na jego wygląd czy ma jakieś głębsze znaczenie?

Dzięki temu dajesz drugiej stronie możliwość swobodnej wypowiedzi. Jeśli spodobałeś się dziewczynie, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że odpowie w nieco bardziej rozbudowany sposób. Potem możesz już łatwo pociągnąć rozmowę dalej, dyskutując na temat symboli, strasznych historii itd. Następnie przenosisz rozmowę na realny grunt, proponując piwo / kawę – co tam chcesz. 

jak zagadać na tinderze? jak rozpocząć rozmowę na Tinder?

Nieźle.

Inny przykład z większym poczuciem humoru:

  • Dzień dobry, ładny naszyjnik, moja mama miała taki sam, ale zgubiła na wycieczce. Jeśli go znalazłaś, to czy jest możliwość, że oddasz go mojej mamie? Pozdrawiam.

Tinder – przykładowe rozmowy

Przygotowałem również kilka krótkich przykładowych rozmów, które mogą posłużyć ci jako wzór. Oczywiście staraj się być jak najbardziej innowacyjnym i nie bierz wszystkiego za pewnik. Prawda jest taka, że jeśli się spodobasz, to po prostu musisz tego nie schrzanić. Trochę poczucia humoru, tajemniczości i bez zbędnie długich konwersacji o niczym. Jak widzisz, że jest pozytywna reakcja to bierzesz numer i idziesz na spotkanie.

tinder przykładowe rozmowy

tinder przykładowe rozmowy

Jeśli chciałbyś zobaczyć o wiele więcej takich przykładów rozmów, a twoim celem jest umawianie się z pięknymi kobietami, przeczytaj mój poradnik dotyczący Tindera. To ponad 100 stron informacji, sekretnych porad i zdjęć rozmów. Po zastosowaniu rad w życie i przejrzeniu przykładów podniesiesz swoją skuteczność nawet o 80%.

“Bo kobiety same nie zagadują i odpisują zdawkowo”

Tak, kobiety często odpisują zdawkowo. Jednak co się tutaj dziwić. Kobieta na portalu randkowym dostaje ogrom atencji. Skrzynka pęka w szwach. Większość wiadomości to pytania zamknięte, na które można odpowiedzieć “tak/nie”. Więc często dziewczyna masowo odpowiada z nudów każdemu kandydatowi. Dlatego powinieneś używać pytań otwartych.

Jakie zdjęcia dodać na Tindera?

Jeśli masz sporo par i nie chce ci się wymyślać ciekawych wstępów, możesz pisać do dziewczyn po imieniu. Po prostu wysyłasz masowo “Kasia”, “Monika”, “Marta” etc. Dziewczyny zwykle odpowiadają na takie wiadomości, wysyłając twoje imię. Potem po odsianiu niezainteresowanych kobiet, możesz przystąpić do pisania.

Jeśli korzystasz z portali randkowych, możesz skorzystać również z tych, na których jest mniejsza konkurencja. Przykładowo Erodate i Edarling. Zawsze przyda się działać w kilku miejscach, aby zwiększyć prawdopodobieństwo kolejnych randek.

ERODATE – SZYBKI SEKS

FLIRT – GORĄCE KOBIETY

Zagadywanie na Tinderze to pikuś, co będzie potem?

Wielu mężczyzn pisząc do kobiety, popełnia jeden zasadniczy błąd. Piszą. Piszą. Piszą. I końca nie ma. Mijają dni, tygodnie, a w ekstremalnych przypadkach nawet lata – wciąż nic. Rozmowa na Tinderze do niczego cię nie zaprowadzi, jeśli będziesz przeciągał ją w nieskończoność. Kilka wiadomości i już kierujesz temat na spotkanie w realu. Zaprosić kobietę możesz pod jakimkolwiek pretekstem.

Ciągnąć przykład powyższy, mógłbyś napisać: “Okej, fajnie się pisze, ale naszyjnik sam się nie zwróci. W takim razie zapraszam na piwo w celu dokonania transakcji. Podaj mi swój numer :)”

To wszystko ma być spójne. Przejścia mają być płynne. Tymczasem wielu mężczyzn robi wszystko na odwrót. Rozmowa wygląda czasami mniej więcej tak:

  • Cześć
  • Hej
  • Pójdziesz ze mną na kawę?

Takie coś nie ma racji bytu. Pierwsza wiadomości na kawę? I jeszcze ten proszący ton. Zdecydowanie unikaj takich rozmów.

Podsumowanie

Mam nadzieję, że trochę prześwietliłem ci ten temat i wiesz już jak zagadać na Tinderze. Pamiętaj, aby starać się wyróżnić. Nie rób tego, co każdy, próbuj i nie przejmuj się, gdy kobieta nie odpisuje. Skup się na tych, które są chętne, a resztę po prostu olej i nie trać czasu. W pigułce:

  • staraj się znaleźć w kobiecie coś, co przyciągnęło twoją uwagę – opis, zdjęcia – cokolwiek
  • zadawaj pytania otwarte. Unikaj pytań w stylu: to wolisz psy czy koty?
  • nie ciągnij rozmowy w nieskończoność. Płynnie przejdź do rzeczy i zaproś kobietę na randkę.

W razie pytań i problemów tradycyjnie zapraszam do komentarzy poniżej.


Sklep z kosmetykami do włosów męskich

Grupa FB Współcześni Dżentelmeni