Data publikacji: 28 marca 2023
Data aktualizacji: 28 marca 2024

Tinder okazał się wielkim game changer’em na polskim rynku randkowym. Dzięki niemu wiele Polek i Polaków znalazło swoje drugie połówki. Tinder daje możliwość poznawania nowych osób w niemal każdym miejscu na świecie. Wszystkie te kwestie sprawiają, że jest to aplikacja, która po prostu wielu osobom się podoba, jest skuteczna i wygodna. Aplikacja, o której tu mowa jest znana głównie z poznawania ludzi, którzy mieszkają niedaleko nas. To właśnie z tego powodu wiele osób nie uświadamia sobie wszystkich możliwości Tindera. A co gdybyście tak dowiedzieli się, że można poszerzyć krąg miłosnych poszukiwań?

Z pomocą przychodzi Tinder paszport! Funkcja ta daje spore możliwości. Wystarczy tylko lekko ruszyć głową. Zastanów się jakie korzyści można odnieść w momencie, gdy uzyskasz dostęp do zmiany lokalizacji na Tinderze. Planujesz przeprowadzkę? A może jakieś wakacje? Oczywiście motywów może być bardzo wiele. Hmm a może masz po prostu jakieś szczególne preferencje. W każdym razie Tinder paszport może być dla Ciebie! W tym artykule dowiesz się nie tylko, jak działa lokalizacja na Tinderze, lecz także, czy opcja Tinder paszport za darmo jest w ogóle możliwa.

Tinder lokalizacja – jak działa?

Funkcja ta jest dostępna dla użytkowników, którzy postanowili zaopatrzyć się w usługi premium, oferowane przez omawianą aplikację. Chodzi tu o nic innego jak ofertę Tinder Gold, Tinder Platinum lub Tinder Plus. Niektórych może zniechęcać fakt, że wspomniane usługi „premium” nie są darmowe (poza niektórymi sposobami w sieci, jak zdobyć niektóre funkcje bezpłatnie). Na szczęście Tinder paszport, czy też może lepiej potocznie nazywane „Tinder lokalizacja”, nie jest jedyną zaletą wykupywania takiej usługi. Poza podstawową poruszaną tutaj kwestią na temat tego, jak działa lokalizacja Tindera, wspomniane Tinder Gold lub Tinder Plus, kryją w sobie więcej możliwości. Główną zaletą tych usług nie musi być tylko lokalizacja na Tinderze i jej zmiana, lecz także, np. nieograniczony limit polubień czy tinder boost. Ponadto możemy liczyć na ponowny wybór bez ograniczeń, czy też ukrywanie reklam.

Jeśli zdecydujesz się na jedną ze wspomnianych usług „premium” na Tinderze, teraz już prosta droga do tego, aby zmienić lokalizację. Wystarczy jedynie wejść w ustawienia, a następnie ustawienia odkrywania. W tym miejscu widoczne są ustawienia dotyczące lokalizacji. Od teraz możesz cieszyć się szukaniem nowych i interesujących znajomości niemal wszędzie!

To może Cię zainteresować:

Planujesz wyjazd? Włącz paszport na Tinderze!

oslo
Oslo, Norwegia.

Paszport na Tinderze przydaje się najczęściej podczas wyjazdów lub wypadów do innych krajów. Fantazjujesz o poznaniu ciemnoskórej dziewczyny, ale w na wschodnim wybrzeżu USA będziesz tylko przez 3 dni? Uruchom Tindera i zmień lokalizację na długi czas przed wylotem. Zdobądź matche na Tinderze i już przed wylotem ustaw się na kilka spotkań.

Podobnie jeśli korzystasz z tanich lotów do Skandynawii np. Norwegii i w kraju zagranicznym jesteś tylko na weekend. Zmień lokalizację na Tinderze jeszcze będąc w Polsce i zdobywaj pary. Po przylocie do Oslo już będziesz mógł randkować, bez tracenia czasu na miejscu. Paszport na Tinderze to chyba jedyna opcja, dla której warto wykupić Tinder Plus. Co oferują poszczególne plany premium, możesz zobaczyć we wpisie – ile kosztuje Tinder.

Tinder Plus i Tinder Gold: W 2015 roku Tinder wprowadził płatne opcje o nazwie Tinder Plus, które oferują dodatkowe funkcje, takie jak możliwość cofnięcia ostatniego swipe’a. Później dodano opcję Tinder Gold, umożliwiającą użytkownikom zobaczenie, kto ich polubił, zanim podejmą decyzję o zeswipowaniu w odpowiedzi.

A może interesuje Cię Tinder paszport za darmo?

Co prawda w teorii funkcja zmiany lokalizacji jest dostępna dopiero wtedy, gdy zdecydujesz się na płatną subskrypcję. Oczywiście nie dla każdego sprawa ta może być zadowalająca. Na szczęście jest nadzieja. Otóż możemy poszukać w takich sytuacjach różnego typu promocji. Rzeczą jasną wydaje się, że nie każdemu zależy aż tak bardzo, żeby dopłacać do Tindera. Każdy ma swoje własne motywacje i sposób użytkowania omawianej aplikacji. Zważywszy na to brak chęci płacenia za Tindera Plus lub Tindera Gold może być zupełnie oczywisty.

erodate banner
Wejdź na Erodate i znajdź kogoś do FWB lub ONS!

Ciekawą opcją, która daje możliwość uzyskania Tinder paszport za darmo, jest szukanie promocji. Przykładem tego mogą być różne benefity, jakie można zdobyć w przypadku bycia użytkownikiem smartphone’ów z aplikacją AppGallery. Całkiem niedawno marka Huawei zdecydowała się zrezygnować z dystrybucji telefonów z możliwością używania sklepu play. Alternatywą dla starego sklepu stało się AppGallery. Na początku wspomnianych zmian w smartphonach, Huawei w celach marketingowych, stworzył szereg możliwości zdobycia usług premium Tindera. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że pozwalali na to za darmo!

Ten przykład pokazuje, jak bardzo kluczowe może okazać się zwykłe rzucenie okiem na jakąś promocję. Te sprawy mogą być o tyle korzystne, że nie wymagają one od nas zbyt wiele wysiłku. Możesz rozglądnąć się też za kodami rabatowymi. W tym wypadku dobrze jest sprawdzać maile przychodzące od Tindera.

Lokalizacja Tinder a GPS

tinder paszport
Kiedyś gdy żyłeś w Polsce, miałeś małe szanse aby poznawać kobiety z innych krajów, szczególnie tych egzotycznych. To jeden z plusów Tindera – jest globalny. Możesz poznać dziewczynę z Jamajki i za tydzień uprawiać z nią seks. Jednak to jednocześnie ogromny minus Tindera. Nieograniczony dostęp do wielu partnerów z całego świata. Tak upada społeczeństwo budowane na stabilizacji i rodzinie.

Tinder złapie Cię tam, gdzie jesteś. Sprawę tę należy uświadomić sobie klarownie. Jak to zostało wspomniane powyżej, lokalizacja jest opcją, na którą mogą sobie pozwolić osoby, które wykupiły określone subskrypcje. Gdyby zmiana lokalizacji była czymś darmowym, zapewne nie byłoby z tym żadnego problemu. Jedną z opcji jest fake lokalizacja tinder np. poprzez opcje gps, lecz nie wydaje się to dobrym pomysłem. Zgodnie z tym, co zostało powiedziane, ustawianie błędnej lokalizacji na Tinderze może być powodem do zbanowania konta.

Globalny zasięg: Tinder jest dostępny w ponad 190 krajach i został przetłumaczony na ponad 40 języków, co sprawia, że jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych aplikacji randkowych na świecie.

Mnogość opcji

Paszport na Tinderze to jedyna ciekawa opcja, którą ma do zaoferowania wersja Premium. Reszta opcji typu – boost, nielimitowane przewijanie czy odkrycie par, które dały Ci lajka – nie jest warta żadnych pieniędzy. Jednak zmiana lokalizacji jest świetna, ponieważ daje nam dostęp do dziewczyn z całego świata. Taki wybór cieszy, ale również przytłacza. Dodatkowo – jeśli dobrze Ci idzie i masz duży wybór, to im dłużej trwa taka zabawa, tym mniej myślisz o poważnych relacjach. Zawsze będzie kolejna dziewczyna. Wyobraź sobie, że masz kontakty do:

  1. Olivia z USA. Mieszka w stanie Montana, jeszcze studiuje na Uniwersytecie. Gdy przylatujesz do USA, interesuje Cię tylko lot i jako takie wyżywienie, bo zatrzymujesz się u niej. Imprezy na prowincjach miasteczek USA potrafią naprawdę wciągnąć każdego.
  2. Beli z Włoch. Afroamerykanka, delikatna uroda, energiczna dziewczyna, która uwielbia poznawać nowe osoby. Pokaże Ci wszystkie najlepsze kluby w Mediolanie. Czasami przylatuje do Polski, bo ma rodzinę w Krakowie – możesz się z nią zatem spotykać zarówno w Polsce, jak i w Italii.
  3. Lesly z Chile. Gdy się z nią widzisz, to zawsze idziecie na Chorrillane – znane chilijskie danie (szczególnie dobre na masę). Dziewczyna otwarta, czasami aż za bardzo. Różnica kultur i wychowania mocno widoczna. Mega egzotyka, możesz się wiele nauczyć.

Mając taki wybór, a także świadomość, że tam w aplikacji wystarczy zrobić kilka kolejnych przewinięć, żeby trafiła się Eva ze Szwecji czy Isabel z Hiszpanii – zaczynasz po prostu płynąć tym statkiem. Już pomijam znajomości, które wpadają Ci z Daygame czy piątkowego tournee po klubach. Z jednej strony dobrze, a z drugiej – źle. Taka mnogość wyboru wcale nie jest taka dobra, jeśli bierzemy pod uwagę całokształt naszego społeczeństwa i jego rdzenia – rodziny. To fundamenty naszej kultury. Niestety, ten statek płynie i już się nie zatrzyma, być może kiedyś uderzy w górę lodową – ale póki co na jego pokładzie, trwa piękna impreza.

tinder lokalizacja
Gdzie by tu dziś poznawać dziewczyny?

Błędne lokalizacje na Tinderze – problemy

Lepiej nie igrać z losem i nie negować polityki firmy. Działanie na granicy prawdy może skutkować nie tylko brakiem atrakcyjności w oczach innych. Dodatkowym ryzykiem takiego działania może być ban. Jeżeli komuś zależy na zachowaniu swojego konta, lepiej nie ryzykować. Jeśli komuś nawet nie zależy na utrzymaniu konta w celu poznania kogoś, zawsze szkoda tracić niektóre kontakty. Swoją drogą dostęp do dawnych konwersacji też może stać się czasem cenny… Pomimo to, jeśli sami się na to nie zdecydujemy, los może nas wyręczyć. Brzmi enigmatycznie? Już wyjaśniam.

Tinder, jak każda aplikacja, może mieć czasem jakieś błędy. Być może zdarzyło Ci się kiedyś, że Twoja lokalizacja zmieniała się samoistnie, bez Twojego udziału. Takie przypadki się zdarzają. Bycie w takiej sytuacji może okazać się jednak całkiem ciekawe. Pomyśl tylko, że mały błąd, który przeniesie Cię w zupełnie inne miejsce, może skończyć się nowymi znajomościami. Brzmi ciekawie i z pewnością takie rzeczy się wspomina. Załóżmy, że pochodzisz z Warszawy i mały błąd aplikacji przenosi Cię do Wrocławia. W tej sytuacji mówimy tu tylko o przypadku, ale z pewnością można przekuć to w żartobliwą opowieść o przeznaczeniu. W każdym razie problemy te wydają się niewielkie. Opcja zmiany lokalizacji jest już przecież możliwa w tych tańszych subskrypcjach, np. Tinder Plus.


tinder poradnik dla mezczyzn

Dzięki temu poradnikowi:

  • poznasz dziewczynę do związku lub zaczniesz wchodzić w relacje FWB lub ONS,
  • zaczniesz zdobywać więcej par z pięknymi kobietami,

Jeśli potrzebujesz pomocy i chcesz nawet o 50% zwiększyć swoje szanse w podrywie na Tinderze – przeczytaj koniecznie mój poradnik o Tinderze. Samo wykupienie opcji tinder paszport to za mało, musisz mieć atrakcyjny profil.

KUP TERAZ

Podsumowanie

miami usa
Tinder w takim mieście jak Miami w USA, działa kompletnie inaczej. Jeśli chcesz mieć wiele przygód, to żyj w takim mieście przynajmniej przez miesiąc. Codziennie przylatuje tu tysiące kobiet, które chcą przeżyć przygodę na Florydzie. Małe Polskie miasteczko nie jest idealne, jeśli interesują Cię relacje FWB.

Możliwość zmiany lokalizacji na Tinderze jest świetną opcją dla każdego, kto ceni sobie różnorodność lub jest ciekawy świata. Zmiana lokalizacji jest o tyle pożyteczna, że czasem może być odpowiedzią na nasze doraźne problemy i postanowienia. Przeprowadzka, czy też wakacje – Tinder paszport może przyjść z pomocą. Załóżmy, że za miesiąc jedziesz na urlop. Jest to już całkiem sporo czasu na poznanie nie jednej, ale nawet kilku osób. Takie rzeczy z pewnością są zachęcające.

Jeżeli chcemy mieć pewność, że nasze wakacyjne plany będą udane, dobrze jest wykupić usługę Tinder paszport. W tej sytuacji, gdybyś kogoś poznał i jednocześnie miał ustawioną wątpliwie legalną, złą lokalizację, ryzykujesz banem. To ryzyko może okazać się naprawdę spore, zwłaszcza dlatego, że ban na Tinderze może pokrzyżować plany na spotkanie się z kimś spoza Twojej okolicy albo kraju. Z uwagi na to warto się dwa razy zastanowić, tym bardziej że usługa dająca możliwość zmiany lokalizacji wcale nie jest tak droga.