Data publikacji: 10 października 2015
Data aktualizacji: 13 stycznia 2023

Dlaczego łatwa kobieta nie jest atrakcyjna dla ogarniętych mężczyzn? Bo wszystko, co łatwo przychodzi i nie wymaga wysiłku, jest postrzegane jako mało wartościowe.

ŁATWA KOBIETA

Zacznijmy od tego, co ja rozumiem poprzez łatwa. Jeśli idę do klubu i tańczę z jakąś dziewczyną i ona zaczyna mnie sama całować, nie stawia żadnych oporów, nie ma w tym żadnego dystansu, a na koniec uprawiamy seks w ubikacji, to jest to dla mnie kobieta łatwa. Najgorzej, gdy przyprowadzisz taką do domu i w sumie to ona uzna, że podoba jej się tu, a twój samochód może też być jej samochodem. Potem powie ci, że cię kocha, a wtedy to już na pewno będziesz musiał wyganiać ją z łóżka i zmieniać swój numer. Takie kobiety odpychają od siebie ogarniętych facetów, bo oni zwyczajnie nie muszą wysilać się, by je zdobyć. Potem pojawia się rozpacz i te kobiety piszą, że wszyscy ci bogaci i zaradni dżentelmeni nie zwracają na nie uwagi i chodzi im tylko o jedno.

SEKS Z DZIWKĄ CIĘ SATYSFAKCJONUJE?

Gdybym chodził na siłownię i już jedna wizyta owocowałaby sześciopakiem i potężną klatą to nie byłby to żaden wyczyn, nie byłoby to okraszone ciężką pracą i każdy mógłby to mieć, a jak wiemy to, co jest ogólnodostępne dla każdego, jest zwyczajnie o dużo mniej wartościowe niż to, co nie jest. Czy seks z dziwką jest jakimś wyczynem? Czy posiadanie tego, co ma każdy, jest dla ciebie jakimś wyróżnieniem? Oczywiście, że nie to podstawowe zasady działania ludzkiej psychiki. Ciężko harowałeś przez rok i kupiłeś sobie nowe Audi, to jest to dla ciebie powód do dumy. Fiata za 3K może mieć każdy, ale ty miałeś większe ambicje i masz zajebiste Audi. Proste.

KTO ZNA ZASADY GRY, JEST O KROK DALEJ

Wszystko, co łatwo przychodzi, co każdy może mieć i nie wymaga to żadnego wysiłku, jest bezwartościowe. Może brutalnie, ale tak uważam. Wszędzie potrzebna jest nutka dystansu i zmysłowości. Gdy poznajemy kobietę i ona stopniowo daje się zdobywać (kobiety kochają być zdobywane, jak i zdobywać), nie pozwala ci od razu na wszystko, to jest to właśnie w niej pociągające. Na tym polega flirt i całe uwodzenie. Gdy próbujesz ją pocałować, ale ona odwraca głowę i patrzy na twoją reakcję, to jest to zwyczajna gra 🙂 Na tym polega zdobywanie. Co myślę w takiej chwili? Nic, nie ma to dla mnie żadnego znaczenia.

Wielu facetów jest przerażonych, gdy coś takiego się wydarzy (jeśli w ogóle odważą się spróbować) i pytają potem na forach „nie dała się pocałować! Co robić!?” Czego wy wszyscy się spodziewacie? Myślicie, że nie będzie żadnych przeszkód, żadnych pułapek? To, co trudne do zdobycia smakuje najlepiej. Jak Indiana Jones szedł po świętego Graal’a to musiał przedrzeć się przez wiele pułapek z nazistami na plecach. To działa też w drugą stronę. Czasami facet nieźle rozpoczął jakąś relację, zainteresował sobą kobietę i potem wystawił się na tacy, a panna go już nie chciała. Jak Barney Stinson chciał zerwać znajomość z jakąś kobietą, to mówił jej, że ją kocha — działało bez zarzutu.

Wszystko co łatwe, jest dobre na raz.