Kategoria: WŁOSY

Zadbany i atrakcyjny mężczyzna to nie tylko odpowiedni ubiór. Bardzo duże znaczenie w przypadku panów odgrywają również włosy. Kobiety często deklarują, że włosy to jedna z pierwszych rzeczy, na które zwracają uwagę. To tylko jeden z wielu powodów, dla których o włosy należy dbać. W niniejszej kategorii znajdziesz sezonowe modne fryzury męskie, dowiesz się czym układać włosy i jaką pomadę do włosów wybrać. Najlepsze pomady, pasty i prestylery znajdziesz w moim sklepie z kosmetykami dla panów. Układanie włosów męskich nigdy nie było prostsze! W razie jakichkolwiek pytań odnośnie fryzur i układania, możesz pisać w komentarzach pod odpowiednimi wpisami lub bezpośrednio na e-mail.

Loading

MÓJ SKLEP - NIEZBĘDNIK DŻENTELMENA

MOCNA POMADA WOSKOWA

ULTRA MOCNA GLINKA

ODŻYWCZA GLINKA DO WŁOSÓW

OKRĄGŁA SZCZOTKA UPPERCUT

COŚ NA WŁOS?

Pomady do włosów

-5% KOD: SS2019X

Prestylery do włosów

-5% KOD: SS2019X

Archiwa

Najnowsze komentarze

Bądźmy w kontakcie!

O Blogu

david-durden.pl to blog dla mężczyzn, którzy pragną ciągle się rozwijać i iść naprzód. Blog lifestyle – najogólniej tak można określić to miejsce. Chcesz stać się bardziej pewny siebie, a przy tym poznać tajniki relacji damsko-męskich? Świetnie trafiłeś, początkowo głównie na tym stała ta strona, jednak z czasem ewoluowała w kolejne kategorie. Blog o Modzie Męskiej – tak również można określić to miejsce. Każdy facet znajdzie tu proste porady odnośnie tego, jak powinno się ubierać, gdzie znaleźć najtańsze produkty, oraz jakie fryzury są w danym sezonie najmodniejsze. Kategoria moda męska, to studnia bez dna, gdzie znajdziesz wszystko to, co w tym temacie najważniejsze.

david-durden.pl to prawdopodobnie najlepsze miejsce w sieci, jakie może znaleźć mężczyzna. Relacje damsko-męskie, lifestyle, męskie inspiracje, męskie stylizacje, męskie fryzury – znajdziesz tu wszystko czego potrzebujesz, aby stać się najatrakcyjniejszą wersją siebie.

Dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Jeśli interesujesz się fryzurami męskimi i kosmetykami do stylizacji włosów – wpadnij do naszej grupy na FB. Dlaczego warto?