Blog fitness męski • siłownia, dieta i trening • DAVID-DURDEN.pl

Kategoria: BLOG FITNESS

Ładuję

Siłownia i fitness to twoje życie? Chcesz zbudować lepszą sylwetkę? Szukasz porad na temat diety i treningu? W takim razie ta kategoria jest dla ciebie. Znajdują się tutaj artykuły dotyczące budowania masy mięśniowej, przeprowadzania redukcji i treningów aerobowych. Kobiety uwielbiają dobrze zbudowanych mężczyzn. Oczywiście nie chodzi tutaj o wygląd kulturysty. Kobiety zwykle nie lubią przesady i wolą naturalnie umięśnione sylwetki. Jeśli potrzebujesz diety lub treningu, zajrzyj do odpowiedniej zakładki. 


 

DISCORD – DOŁĄCZ

Archiwa

Najnowsze komentarze

Bądźmy w kontakcie!

O Autorze

david durden logo

Nazywam się Dawid Perz, a w sieci znajdziesz mnie pod pseudonimem „David DurdenWiele osób o tym nie wie, ale nazwa jest powiązana z bohaterem mojego ulubionego filmu pt. Fight Club. Mój blog istnieje od 2015 roku i jest to miejsce stworzone głównie dla mężczyzn. Znajdziesz tutaj tematy powiązane z modą męską, kobietami, a także z męskim stylem życia.

Poza blogowaniem prowadzę również swój sklep z kosmetykami do włosów oraz uprawiam dużo sportu. Znajdziesz mnie także na YouTube, gdzie prowadzę dwa fajne kanały. W wolnym czasie gram na gitarze i śpiewam. Jeśli już trochę tu jesteś, to pewnie wiesz, że uwielbiam połączenie Jacka Danielsa z Colą i ananasem 😉 Dzięki, że jesteś, mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej!

popraw atrakcyjność