Kategoria: FIT

Siłownia i fitness to twoje życie? Chcesz zbudować lepszą sylwetkę? Szukasz porad na temat diety i treningu? W takim razie ta kategoria jest dla ciebie. Znajdują się tutaj artykuły dotyczące budowania masy mięśniowej, przeprowadzania redukcji i treningów aerobowych. Kobiety uwielbiają dobrze zbudowanych mężczyzn. Oczywiście nie chodzi tutaj o wygląd kulturysty. Kobiety zwykle nie lubią przesady i wolą naturalnie umięśnione sylwetki. Jeśli potrzebujesz diety lub treningu, zajrzyj do odpowiedniej zakładki. Autor bloga jest również trenerem personalnym, który przygotuje dla ciebie najlepszy trening i dietę. 


 

Loading

COŚ NA WŁOS?

Pomady do włosów

-5% KOD: SS2019X

Prestylery do włosów

-5% KOD: SS2019X

Archiwa

Najnowsze komentarze

Bądźmy w kontakcie!

O Blogu

david-durden.pl to blog dla mężczyzn, którzy pragną ciągle się rozwijać i iść naprzód. Blog lifestyle – najogólniej tak można określić to miejsce. Chcesz stać się bardziej pewny siebie, a przy tym poznać tajniki relacji damsko-męskich? Świetnie trafiłeś, początkowo głównie na tym stała ta strona, jednak z czasem ewoluowała w kolejne kategorie. Blog o Modzie Męskiej – tak również można określić to miejsce. Każdy facet znajdzie tu proste porady odnośnie tego, jak powinno się ubierać, gdzie znaleźć najtańsze produkty, oraz jakie fryzury są w danym sezonie najmodniejsze. Kategoria moda męska, to studnia bez dna, gdzie znajdziesz wszystko to, co w tym temacie najważniejsze.

david-durden.pl to prawdopodobnie najlepsze miejsce w sieci, jakie może znaleźć mężczyzna. Relacje damsko-męskie, lifestyle, męskie inspiracje, męskie stylizacje, męskie fryzury – znajdziesz tu wszystko czego potrzebujesz, aby stać się najatrakcyjniejszą wersją siebie.